איש עסקים ברקע ספרים

איש עסקים ברקע ספרים

חברת allinternet מתמחה בתהליכי בניית אתרים לעורכי דין. זהו אחד המקצועות הדורשים תוספת של תשומת לב בתהליך בניית האתר הן בשל מורכבות המקצוע והן בשל הרושם והמקצועיות שחייבים להיווצר ברגע שלקוח פוגש את ההצגה של עורך הדין באינטרנט..

אתר שישווק וישרת אותך

איש עסקים ברקע ספרים

איש עסקים ברקע ספרים

עריכת דין זהו תחום רגיש לכשעצמו ולכן ההתייחסות שלנו מתחילת תהליך בניית האתר ועד סופו וכוללת קפדנות ותשומת לב על כל פרט ופרט לצד הבנה מדויקת של הלקוחות אותם עלינו למשוך לאתר מבחינה שיווקית באפיקי השיווק השונים, ובין השאר בתהליך הקידום. ישנו קשר ישיר בין התהליך המחשבתי בתחילת הדרך עוד לפני שהאתר נבנה ובין תהליך הקידום והשיווק הדיגיטלי שיתחיל לאחר שהאתר יעלה לאוויר.

לאפיין זה המשחק: חד, מדויק, קולע

תהליך בניית האתר של כל פירמה או משרד עורכי דין שמגיעים אלינו מתחיל בראש ובראשונה באפיון והגדרת הצרכים שעבורה מקימים את האתר. רק על-ידי הבנה עמוקה של מטרת האתר, לצד הבנה של רזי המקצוע והתחומים השונים בהם המשרד עוסק, ניתן להקים אתר שמתאים למיתוג שלך וכך לוודא שהאתר ישיג תוצאות עבורך.

מדובר בתהליך אשר דורש דיוק מירבי ובתוכו נכללות פעולות חשובות להמשך תהליכי השיווק השונים כמו השוק אליו מכוונים, זיהוי קהלי היעד השונים ואולי החשובה מכולן: הגדרת השירותים אותם מספק משרד עורכי הדין על פי ההתמחות או ההתמחויות שבהם הוא עוסק.

לאחר שהבנו לאלו לקוחות משרד עורכי הדין שלנו פונה ניתן יהיה להתקדם ולהגדיר את מילות המפתח שיחזקו את תהליך הקידום בהמשך הדרך, הבנייה הנכונה של התפריט, סקיצת קווים (UI/UX) לעמוד הבית והמשך תהליך בניית האתר.

המטרה שלנו ב- allinternet לאורך כל הדרך היא אחת: ליצור אתר שמכיל ומוציא החוצה את המסרים השיווקים של עורך הדין בצורה שבה הגולש מבין בדיוק לאן הוא הגיע.

האתר מותאם לתוכנית השיווק

איש עסקים בטלפון על רקע ספרים

איש עסקים בטלפון על רקע ספרים

אמון, מקצועיות, איכות, הקפדה על הפרטים הקטנים, שקיפות אילו הם ערכים אותם חשוב לאפיין בתהליך בניית האתר כי זה מה שכל אחד ואחת מאיתנו מחפש כאשר הוא זקוק לעורך דין. ב-allinternet לא סתם בונים אתר כדי שהלקוח יוכל להגיד ״יש לי אתר״, אנחנו בונים אתר שמעביר מסר שיווקי ללקוח, מסר שקולע בול למטרה, ומתאים לתוכנית השיווקית של הלקוח באופן מלא.

העיצוב הוא תוצר של המיתוג שלך

עיצוב האתר הוא נגזרת של טעם אישי לצד עיצובים נקיים, עדינים, ברורים וחלקים המקובלים בתחום המשפטים ועריכת הדין, תחומים שתמיד יישארו עדכניים וקלאסיים. עיצוב של אתר למשרד עורכי דין חייב לשדר יוקרה, איכות ולא פחות חשוב סדר.

הגולש חייב להבין מהם התחומים שבהם המשרד עוסק ולנווט בתפריט האתר בין חלקיו השונים בצורה אינטואטיבית, פשוטה וקלה. כמו כן, אנו מעוניינים להציג קריאות לפעולה, לעודד את הגולש לפנות אלינו ולהשאיר פרטים בכדי שנוכל לחזור אליו. זוהי בעצם, בניית חוויית המשתמש – ואנחנו מתמחים בזה.

חברת allinternet בונה אתרים על בסיס מערכת התוכן וורדפרס (WordPress) אשר הוכיחה את עצמה כמערכת הטובה, היעילה והנכונה ביותר לבנייה של אתרי אינטרנט מקצועיים בכל ההיבטים. נכון להיום, זוהי מערכת ניהול התוכן הנפוצה ביותר בעולם.

אתרים באוויר- אפשר לצאת לדרך!

כמו המשפט ״תמונה אחת שווה אלף מילים״, ״אתר אחד, שווה לנו הרבה יותר״. אנו שמחים להציג בפניכם בגאווה כמה מאתרי האינטרנט אותם בנינו לאורך השנים עבור עורכי דין ומשרדים שאנחנו מאמינים, שיצאו איך לומר בצניעות? מרוצים +.

קובי סודרי – עורך דין המתמחה בכל סוגי העבירות.
אמסטר רן – יה – משרד עורכי דין המומחים בתחומי המשפט המסחרי והמנהלי.

הניסיון שצברנו במהלך הקמת אלו ורבים נוספים יסייע לנו להתאים את תהליך בניית האתר לצרכים שלך ושל משרדך בצורה הטובה, המדויקת והמקצועית ביותר. תהליך הקמת האתר נעשה בשקיפות מלאה מול הלקוח ואנו מתחייבים שהאתר שייבנה בעתידה הקרוב ישקף את הניסיון, התחומים בהם משרדך עוסק בסטנדרטים הגבוהים, ללא עיגולי פינות וללא פשרות.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.