המדיה הדיגיטלית כבשה בסערה את עולם השיווק, והשיווק הדיגיטלי היום הוא שיטת השיווק המובילה.

השיווק הדיגיטלי נותן תוצאות גבוהות בהשקעה נמוכה יחסית בהשוואה להשקעה בפרסום מסורתי בטלווויזיה, בעיתונות, על שלטי חוצות וכו', ואין היום עסק מצליח שאין לו אתר אינטרנט פעיל ועדכני.

איך זה עובד ולמה חייבים לבנות אתר לעסק – במאמר שלפניכם.

למצוא אתכם בקלות

כאמור, המדיה הדיגיטלית שולטת בעולם השיווק, ולא רק בו. ברוב בתי האב יש היום מחשב עם חיבור לאינטרנט, והנוכחות האינטרנטית של בני כל הגילאים רק הולכת ועולה.

יותר ויותר אנשים נעזרים באינטרנט כדי לבצע השוואת מחירים לפני קנייה, כדי לקבל חוות דעת על מוצרים או חברות, וכדי לקבל אינפורמציה על עסק כזה או אחר. מכיוון שאף אחד לא מחפש עסקים בדפי זהב היום, אם אין לכם אתר אינטרנט, אין ימצאו אתכם בדיוק?

אתר לעסק ככרטיס ביקור דיגיטלי

אתר אינטרנט עסקי הוא כרטיס ביקור דיגיטלי המחולק 24/7 לכל מי שרוצה. כמובן שלאתר יש יכולת להעביר הרבה יותר מידע על העסק מלכל כרטיס ביקור מוחשי, ולכן הוא גם הרבה יותר חשוב.

אתר אינטרנט שנבנה על ידי חברה מקצועית בתהליך עבודה נכון הוא, בעצם, כלי שיווקי הפועל עבורכם גם כשאתם ישנים, בשבתות ובחגים.

אבל יש לי פייסבוק…

הרבה בעלי עסקים קטנים מסתפקים בנוכחות ברשתות החברתיות השונות וזה בסדר גמור אם אין להם שאיפות לגדול.

מטפל ברפואה משלימה לדוגמא, שבסך הכל רוצה 5 מטופלים ליום ואין לו שאיפות ליותר מכך, יכול להסתפק בדף פייסבוק עסקי פעיל. אבל כל מי שרוצה להיתפס כמצליחן, כבעל עסק רציני או כחברה מבוססת וגדולה חייב שיהיה לעסק שלו אתר רציני, אפילו קטן, שיכיל את המידע הנדרש ויעזור לבסס אותו כאוטוריטה בתחומו, יציג את ההצלחות שלו וייתן את כל המידע הנדרש על העסק.

לבסס אמינות באתר העיסקי שלכם

מבחינה פסיכולוגית, אנשים נוטים לרכוש ממי שהם נותנים בו אמון, ומחקרים מראים כי אנשים מעדיפים לשלם קצת יותר למי שיש להם בו אמון על פני רכישה במחיר נמוך יותר ממי שהם לא סומכים עליו במאה אחוז. אתר אינטרנט מקצועי שמעוצב נכון הוא כלי חזק מאוד שיכול לבסס את אמינות העסק כלפי הלקוח וליצור תחושת אמון עוד לפני מפגש כלשהו ביניכם ולפני רכישה.

להיות מומחה בתחומך

אם אתם רוצים להגדיל את העסק שלכם ולהפוך לאוטוריטה ושם דבר בתחומכם, תצטרכו להיעזר במדיה הדיגיטלית בכלל ובאתר אינטרנט בפרט. אתר אינטרנט מקצועי, המציג מידע רב שיש לו ערך לקהל היעד הפוטנציאלי שלכם יהפוך, על ידי הקידום הנכון, להיות המקום האוטומטי אליו מאנשים מגיעים כדי לקבל מידע בתחום. בסופו של דבר, כאשר הם ירצו לבצע קנייה, הם יעדיפו לבצע אותה אצל מי שכבר נתפס בעיניהם כמקצוען ובעל ידע רב בתחום.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.