אתם עומדים לעשות צעד ענק (ואל תטעו זו בהחלט החלטה קריטית!) – לבחור מי יבנה את האתר שלכם. שלא יהיו לכם ספקות, בונה אתרים יכול לסדר לכם תוצאות עסקיות משמעותיות, או להביא לתקופת יובש והוצאות מיותרות לטווח הארוך. עד כדי כך חשוב שתבחרו בעל מקצוע מיומן ואיכותי, כך שבחירת חברה לבניית אתרים זוהי החלטה חשובה עבורך. ובשביל שתוכלו לעשות זאת בצורה מיטבית, הכנו לכם מספר נושאים לבחינה מול הספקים השונים. שיהיה בהצלחה ובשעה טובה!

#1 – שיווק, שיווק, ועוד פעם שיווק אתרים

ישנן הרבה חברות לבניית אתרים, ולא מעט מהן גם מוצלחות מבחינה טכנית. ללא ספק, היכולת הטכנית לקודד ולתכנת אתרים היא חשובה ביותר. קוד איכותי זה דבר נפלא, זה תורם לקידום ומשפר את תפקוד האתר. אך מה יעזור לכם קוד טוב עם אתר שפשוט אינו שיווקי?
בתור חברה שמתמחה בבניית אתרים, החלטנו כבר בתחילת הדרך שהאופן הכי בריא ומיטיב ללקוחות עסקיים הוא לגשת אל הקמת אתר דרך זווית הראייה השיווקית. מדוע? כי זוהי המטרה הראשונה והמובהקת של אתר לעסק: להביא תוצאות עסקיות. כאשר מאפיינים ומתכננים את האתר על פי הפעילות השיווקית שלשמה הוא נועד, התוצאה לא רק טובה מבחינת הקידוד, אלא גם מעולה מבחינת השימושיות באתר והתוצאות העסקיות. וזו עובדה.

#2 – הפער בין עיצוב אישי לבין עיצוב סטנדרט

אין שום דבר רע בסטנדרטי, באתר שנראה כמו הרבה אתרים אחרים. ובאמת שאתר כזה יכול להתקדם לא רע בגוגל, להגיע למקומות נעים, ואפילו להביא לקוחות בדרך. כל זה נכון ללא עוררין. אבל עדיין יש פער אחד בין אתר סטנדרטי לבין עיצוב אישי – התוצאות.
אם מתמקדים בזווית הראייה השיווקית, יש דבר אחד עיקרי שמעניין אותנו באתר – תוצאות. לא רק סטטיסטיקות מבחינת קידום, אלא גם התוצאה העסקית, התכלס, הסיבה שבגללה האתר הוקם. בונה אתרים מקצועי יחפש מלכתחילה כיצד לכוון לתוצאה העסקית הרצויה. בין !אם אתם מחפשים לידים, רוצים לייצר תדמית מסוימת, אולי להגיע בכלל לחשיפה? כל אחת מאלו היא תוצאה עסקית שיכולה רק להרוויח מעיצוב אישי וייחודי, כזה שמשדר ללקוחות – הגעתם למקום הנכון, לעסק הנכון, בואו ונתחיל לעבוד!

#3 – קידום, שיווק, תוכן ומדיה חברתית

מה, שוב פעם שיווק? אז כן. אבל מזווית שונה הפעם. בניית אתרים חייבת לקחת מראש את הפעולות שהאתר יצטרך לשרת:

  • אם אתם הולכים לשווק במדיה החברתית – כדאי שהאתר יהיה מוכן לכך.
  • הולכים להפיץ מאמרים? כדאי שהאתר יהיה מותאם תוכן, נוח לקריאה, ומזמין מאוד מבחינת חווית משתמש
  • רוצים להשקיע בקידום האתר? אל תחסכו על הקוד והתכנות, ובנו את האתר בהתאם לסטנדרטים של גוגל. ותמיד כדאי לערב מקדם כבר מהשלב הראשון של תכנון האתר.
  • ומה לגבי מדיה וסרטונים? אחד הדברים החשובים כמעט בכל אתר, מאחר ואלו ללא ספק מוכרים, משכנעים, מעניינים ומשפרים את התוצאות של האתר בכל אספקט.

וזה ממחיש רק על קצה המזלג עד כמה גישה שיווקית קריטית כאשר מדובר באתרים עסקיים. זאת לצד חברה אשר מתמחה בבניית אתרים ברמה הגבוהה ביותר, ויש לכם נוסחה מנצחת.

#4 – תכנות וקוד האתר כחלק מתהליך בחירת חברה לבניית אתרים

זה הרגע לומר כמה מילים על הצד הטכני של הקמת האתר. שימו לב, אנו מדברים על זה רק לאחר שלושה נושאים קודמים, ולא לשווא – הקידוד או התכנות צריכים להיות על פי אפיון מקדים ומסודר. הם לא השלב הראשון בחבילת הקמת האתר. בונה אתרים שיודע את העבודה ידרוש אפיון מקדים, אחרת מקצועיותו מוטלת בספק. חלק מתהליך בחירת חברת לבניית אתרים חייב להתייחס ליכולת בניית הקוד שלה.
כיום ישנם סטנדרטים ברורים לגבי תכנות אתרים, בראש ובראשונה על מנת שהאתר יוכל לתפקד בצורה מיטבית (חווית משתמש, שימושיות, יציבות, תקלות וכדומה), אך גם בהסתכלות לטווח הרחוק. אתר אשר נבנה בצורה יפה, נקייה וברורה הוא אתר שמנועי החיפוש אוהבים. אלו לא בהכרח דברים שתוכלו לראות אם אינכם מבינים בתכנות, אך גוגל רואה וקוראת הכול. האתר בנוי בצורה מרושלת? גוגל לעולם לא תרשה לכם להגיע למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש. קחו את זה בחשבון.

#5 – "כי כך אני רוצה!" – העסק או הלקוח?

זהו אולי הנושא המורכב יותר לדבר עליו בהקשר של בניית אתרים איכותית. אך מאחר ואנו מתמקדים בזווית ראייה שיווקית אנו מרשים לעצמו לשאול: אומנם האתר צריך לשרת את העסק, אבל אם בפועל הוא מציע את שירותיו ללקוח מה יותר חשוב – מה שהעסק רוצה או מה שהלקוח רוצה?
אל תמהרו לענות, זו ממש לא שאלה פשוטה. למעשה, בכדי להתחיל ולענות עליה צריך להבין שאין תשובה אחת נכונה. לפעמים צריך לוותר בצד העסק, ולפעמים צריך לוותר בצד הלקוח. השאלה היא מה העלות והתועלת של כל החלטה, ולהבין שזה לא חייב להיות "ללכת על כל הקופה", במילים אחרות – אפשר לוותר במקומות מסוימים, ולעמוד על דעתנו באחרים. אם יש חברה שהוכיחה לנו את זה זו Apple, אשר אומנם שמה דגש אדיר על חווית משתמש אך גם מגיעה עם עקרונות ברורים מאוד של מה הוא מוצר Apple.
כך גם באתר שלכם – ישנם אלמנטים אשר מטרתם לשרת את הלקוח, לעודד אותו להנעה לפעולה, להוביל אותו לתוצאה הרצויה מבחינתכם. אך ישנם דברים אשר משרתים יותר את התדמית שלכם, את איך שאתם מציגים עצמכם והייחוד שלכם. אלו לא תמיד באים בהלימה, ורק מתוך הסתכלות שיווקית מעמיקה אפשר להגיע לכדי החלטה מיטבית.

#6 – מגוון בעלי המקצוע שעובדים בשבילך

אנחנו מאמינים בהטרוגניות. בקבוצת חשיבה אשר עובדת יחד כדי לספק תוצאות. כאשר שומעים קולות שונים, של בעלי מקצוע מתחומים שונים, אשר יושבים יחד כדי ליצור אתר עסקי חדש – מקבלים תוצאות הרבה יותר מרשימות. למה?

  • כי אנשים שונים רואים דברים אחרת – וכך גם הלקוחות שלכם!
  • כי קל יותר לזהות בעיות ותקלות כאשר זוגות עיניים שונות בוחנות את הבעיה.
  • כי ישנם דברים שצריך בעלי מקצוע ייעודיים להם – מעצבים, מקדמים, מתכנתים, וכדומה.
  • כי עסקים לא עובדים בוואקום, ובכדי לזהות את התמונה העסקית המלאה צריך ראייה רחבה.
  • כי אנחנו מאמינים בעבודה יסודית, וזו הדרך הכי טובה לכך!

בונה אתרים פרילנסר יכול להיות פתרון זול, ואולי אפילו איכותי. אבל הוא לעולם לא יוכל לספק תוצאה מרשימה כמו צוות אנשים אשר עובדים יחד על הפרויקט שלכם.

אול אינטרנט מציעה לכם צוות מקצועי ומנוסה שעובד בשבילכם, תוך חשיבה שיווקית ועסקית ובניית אתרים ברמה הגבוהה ביותר. עם ניסיון של מעל ל-10 שנים בתחום, הקמת מיזמים מצליחים במשק, והתמחות ספציפית במגזר העסקי – אנו מאמינים שבניית אתרים מקצועית היא אומנות טכנית עם עין שיווקית. שוקלים לבנות אתר? בדקו את הספקים שלכם מבפנים ומבחוץ, מבלי להתבייש, ואצלנו תזכו לשקיפות מלאה בתהליך וחתירה לדבר אחד – תוצאות עסקיות.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.