מהו אתר בעיצוב תפור אישית?

אתר בעיצוב תפור אישית זה הפסגה של אתרי התדמית היום, זה אומר שיש סטודיו גרפי מקצועי שמלווה את הפרויקט, והאתר יוצר תחושת "וואו" בצורה בלתי רגילה גם כי התיכנות של האתר איכותי, וגם כי יש ליווי גרפי צמוד. לאחרונה אנחנו עובדים על כמה פרויקטים כאלו, והתוצאות מדהימות ביופיין – אז לפני שיתחילו ההשקות החגיגיות, היה חשוב לי לכתוב על אתרים מהסוג הזה בכמה מילים.

איך מזהים שאתר מעוצב תפור אישית בנוי טוב?

תרשו לי לתת פה כמה מחשבות – התבנית משולה לפיגומים ומסגרת, כמו במבנה או בניין, אם הוא יציב, אז אפשר לעבוד איתו יותר טוב. במיוחד בגלל הרספונסיביות. חשוב לא לבנות את הבסיס מאפס כל פעם מחדש. ולפני שיקפצו לי כל מיני חוכמוס שיגידו "אבל הכי טוב מאפס, ככה זה הכי איכותי" – אז (א) לא תמיד, כל טעות קטנה של המתכנת עולה בדמים ו-(ב) זה לא תופס מים בעולם עסקי של עלות-תועלת, רק בעולם אידיאלי שבו אתה לא מוגבל בתקציב ניתן להעמיד מתכנת ל-3 חודשים תכנות במשרה מלאה כדי להקים אתר.

בפועל, תמיד יש שיטה לכל חברת אינטרנט – במקרה הרע הודים ואוקראינים זולים (אבוי לנו שניזהר מכאלו) במקרה היותר טוב סוגים שונים של בילדרים מנופחים (סוג של תבנית אבל עם ים של אפשרויות מיותרות) במקרה הכי טוב – תבנית בית איכותית שסומכים עליה, נושמים ועובדים איתה כבר שנים, ויכולים להתבסס עליה ולבנות בה כל דבר.

מהו בסיס טוב?

וורדפרס-אתר-מעוצב

וורדפרס-אתר-מעוצב

לכן במקרה של אתרים, כאשר התבנית היא יציבה, בעלת הרבה הגדרות נוחות, אלמנטים שונים נפוצים בלי הגזמה, כשהיא מהירה בטעינה, נוחה לעבודה, נוחה להנגשה, נוחה להאצה, מוכנה לקידום ומתקדמת היטב בגוגל (ולא כמס שפתיים, אלא נבדקה בשטח).

כל אלו הם מפרט טכני של התבנית ועדויות לכך שהיא טובה – וכן, חשוב לוודא את זה ולא להתבסס על דירוגים באתרים שמוכרים את התבנית. גם המיומנות של בונה האתרים בעבודה עם התבנית ושימוש בה הם חשובים לאתר איכותי.

איפה העיצוב נכנס?

ניהול-תוכן

ניהול-תוכן


אבל כל זה רק הבסיס, מפה זה הזמן לעיצוב, לסגנון, ולקו מנחה של הסטודיו הגרפי. כשעובדים עם סטודיו גרפי שיודע ומבין אינטרנט (קריטי!! לא יכול להדגיש מספיק. מעצבים שלא מבינים אינטרנט עושים פשעים נגד האנושות באינטרנט, ראיתי כאלו מקרוב) אז מקבלים את הליווי והלקוח מקבל חוות דעת מומחים על הנראות לכל אורך הדרך ובעיצובי כל סוגי הדפים שנדרשים לאתר. זהו תהליך ראוי שמייצר תוצאות יוצאות מן הכלל.
בחלק התפר, של התאמת העיצוב למבנה התבנית, יש עוד עבודת מתכנת והתאמות וגמישות (והרבה פעמים לא מעט יצירתיות, מפתיע כמה דברים אפשר לממש בדרכים שלא חושבים עליהן).

יש המלצות?

אז כן, אני חייב לשבח את הסטודיו שאנחנו עובדים איתו על כמה פרויקטים לאחרונה, @סטודיו ברעם – לימור, את והצוות עושים עבודה יוצאת מן הכלל, אני כבר ממתין להשקות הקרובות, זה תענוג מיוחד לעבוד איתכן.

זהו חברים, המתכון הטוב ביותר לאתר מעוצב תפור אישית, שהוא יהיה מלוטש, יעבוד באופן יציב וטוב למשך שנים, וישרת את הלקוח נאמנה בלי לקרוע לו את הכיס.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.