בניית אתר תדמית לעסק – גורמי מפתח להצלחה

אתר התדמית של העסק הוא, למעשה, חלון הראווה שלו בעידן הדיגיטלי, ומהווה את הפנים של העסק.

במידה ובניית האתר נעשתה על ידי חברה מקצועית והוא מקודם בצורה נכונה, הפנים הוירטואליות שלכם יכולות להיות מוצגות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, ולעבוד בשבילכם בשיווק העסק ללא הפסקה.

מהם הגורמים שהופכים את אתר התדמית שלכם לאתר מוצלח? בואו נראה.

העיצוב

בניית אתרים

בניית אתרים


רמת העיצוב של אתרי האיטרנט השונים עולה כל העת, אך ניתן לראות בקלות את ההבדל בין אתרי תבנית, המעוצבים על פי טמפלייטים קבועים מראש, לבין אתרי תדמית שעוצבו במיוחד עבור הלקוח והותאמו אליו באופן אישי.

כאשר צופים באתרי הטמפלייט השונים, שפעמים רבות ניתנים בחינם וקל מאוד לבנות אותם, מקבלים תחושה של שטנץ חוזר על עצמו, ובסופו של דבר הם משעממים. שיעמום זה הדבר האחרון שאתם רוצים לעורר אצל קהל היעד שלכם.

אתר אינטרנט תדמיתי חייב להעביר את האופי של הלקוח ואת הייחודיות שלו, ולהבדיל אותו מכל בעלי המקצוע האחרים בתחום. הדרך המיידית להותיר את ההרושם הזה על הגולשים היא על ידי העיצוב. העיצוב הגרפי של האתר והצורה הויזואלית שלו הם הדברים הראשונים שהעין נחשפת אליהם, והרושם הראשוני הזה נספג במוח עוד לפני שם האתר והרבה לפני התוכן שמופיע בו.

אפיון אתר תדמית

אמנם פתחנו בעיצוב, אך העיצוב הוא חלק בלתי נפרד מתהליך אפיון מעמיק שבמהלכו מבררים את בידול העסק מול המתחרים, מגדירים את קהל היעד ואת מטרות האתר עוד. על סמך הנתונים האלה מחליטים מה האתר צריך לשדר, כיצד הוא צריך להיראות, איפה ימוקם כל אלמנט וכו'.

האפיון קובע את אופי האתר ואת הרושם שיקבלו הגולשים על העסק ובעליו, ויש לו חשיבות גדולה מאוד בתהליך של בניית אתר תדמית מוצלח. חברה מקצועית לבניית אתרים לעולם לא תוותר על שלב האפיון, שאין להתחיל לבנות את האתר בלעדיו.

אתר ידידותי למשתמש

תדמית

תדמית


אתר מוצלח חייב להיות ידידותי למשתמש, כלומר קל להבנה וגלישה בתוכו. קהל היעד שמגיע לאתר צריך למצוא בו תוכן רלבנטי עבורו – ומיד ניגע בנקודה הזאת – וצריך להבין בקלות כיצד לנווט בתוך האתר ולמצוא בו תכנים נוספים שיכולים להיות רלבנטים לו, כולל פרטי יצירת הקשר איתכם. כמובן שיש לוודא שכל הלינקים תקינים וכל הכפתורים שיש ללחוץ עליהם אכן פועלים ומובילים למקום הנכון.

לדוגמא: חלק מהידידותיות למשתמש היא העקביות. אם יש לכם כפתור ליצירת קשר בכל עמוד, או כל כפתור קבוע אחר, תדאגו שהכפתור יהיה זהה בדיוק בכל העמודים ורצוי שיופיע באותו מקום. כך תקלו על הגולשים להתמצא באתר שלכם ועל הדרך תשפרו את דירוג האתר בתוצאות החיפוש בגוגל.

תוכן רלבנטי ועדכני

אחד המדדים של אתר מוצלח הא מידת הרלבנטיות של התוכן שבו עבור קהל היעד שמגיע אליו. התוכן המופיע באתר ומדית הרלבנטיות שלו משפיעים הרבה מאוד על הופעת עמודי האתר השונים במנועי החיפוש.
בנוסף על כך, במידה והגולשים לא ימצאו עניין בתכנים שלכם הם גם לא ימשיכו לקרוא או לגלוש באתר ולעולם לא יהפכו ללקוחות שלכם, שזוהי, בסופו של דבר, המטרה. יש להעלות תכנים חדשים לאתר באופן קבוע ולדאוג לעדכון של התכנים הקיימים במידת הצורך כדי לשמור על הרלבנטיות שלהם ולשפר את מיקום האתר בתוצאות החיפוש בגוגל.

קידום אתרים

אתר שאינו מקודם הוא אתר שאינו קיים. כדי לדאוג לזרימה קבועה של לקוחות פוטנציאלים עליכם להשקיע באופן קבוע בקידום האתר בצורה מקצועית ולשמור על המיקום הגבוה שלו בתוצאות החיפוש.
קשה מאוד להגיע לתוצאות טובות על ידי קידום עצמאי, ומדובר בהשקעה גדולה מאוד של שעות עבודה. עדיף להשאיר את הקידום בידי מומחים.

בחירת אנשי המקצוע הנכונים

אנשי מקצוע

אנשי מקצוע


לתכנן ולבנות אתר תדמית מוצלח לבד זה כמעט בלתי אפשרי, אלא אם אתם מתכננים לעשות הסבה מקצועית ולהשקיע בכך את כל זמנכם. גם אז, בעצם, הסיכוי שלכם להצליח הוא נמוך יחסית משום שיהיה חסר לכם הרבה מאוד ידע בתחום בניית האתרים.

בחירת אנשי המקצוע הנכונים שידעו כיצד לתכנן, לעצב ולבנות עבורכם אתר תדמית מצליח, שמציג אתכם ואת העסק שלכם בצורה הנכונה ומביא לכם לקוחות פוטנציאלים, היא יסוד קריטי להצלחת האתר.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.