ילדה חזון משחק יצירתיות

ילדה חזון משחק יצירתיות

כשאתם מתחילים לתכנן את הנוכחות הדיגיטאלית עבור העסק או השירות שלכם ישנם כמה כללי יסוד בסיסיים שיש לפעול על-פיהם. בלעדיהם כל בניית אתר או עיצוב אתר, מושלמים ומתקדמים ככל שיהיו, פשוט לא יביא תוצאות מבחינתכם. בנוסף, האתר לא ישמש את קהל היעד שלכם ככלי משמעותי וחיובי בתהליך הבחירה שלו את העסק והמוצר הרצויים לו. כאשר התהליך של בניית האתר הוא תהליך מקצועי, נכון ואיכותי גם היכולת שלו לשמש עבורכם כפלטפורמה עסקית עולה. ככל שהאיכות של האתר עולה, כך גם התוצאות נראות וגלויות לעין.

שלב תכנון בתהליך בניית אתר

שלב תכנון האתר הוא השלב שבו לכם, הלקוחות המעוניינים בבניית אתר, יש את הזמן לשבת ולבחון כיצד אתם רואים בדמיונכם את האתר שלכם ומה חשוב ומהותי לכם שיהיה בו. היכנסו לאתרים האהובים עליכם, אלו שאתם נוהגים להסתובב בהם, לחפש, לראות, לקרוא ולרכוש ובדקו, בעיניים שיווקיות ועסקיות, מה מושך אתכם אליהם? האם המוצרים? האם העיצוב? האם הנגישות וחווית המשתמש? זה הזמן לחשוב על הפונקציות הרלוונטיות לצרכים שלכם – אילו עמודים צריכים להיות באתר שלכם. האם רק דף בית הכולל תמונות ואמצעי ליצירת קשר? אולי גם עמוד למאמרים ולתכנים מקצועיים? אולי פורום של שאלות ותשובות? אולי חנות אלקטרונית? העלו על הדף את כל מה שאתם סבורים שיועיל ויסייע לאתר שלכם הן מבחינת איכות והן מבחינת יעדי תוצאות. המלצה אישית שלנו – בשוק עם מתחרים, אין שום פסול בגלישה באתרים שלהם, בחינה שלהם מבחינת פונקציונאליות ועיצוב. אפילו כדאי לבצע ניסיון רכישה או לבקש שייצרו עמכם קשר ולו רק בשביל לבדוק את איכות השירות באתר.

הגדרת מטרות ויעדים לאתר

לאחר שיש לכם בראש מושג כללי לגבי סוג האתר והכלים שתרצו שיהיו בו, השלב הבא צריך להיות שלב הגדרת המטרות והיעדים שלו. שלב זה ממקד אתכם וממקד אתכם בדרך להשגת התוצאה. הגדירו מטרות ריאליות וישימות כמו רצון להגביר מודעות לעסק, למוצר או לשירות, להגביר מכירות או להגדיל את מספר חברי המועדון המשתייכים לבית העסק. הגדירו גם יעד זמן ריאלי. לאחר שביצעתם את שני השלבים הללו, זה הזמן לפנות ולבחור בונה אתרים מקצועי שיהפוך את החלום למציאות ואת החזון לתוצאות.

בחירת חברת בניית אתרים

כאמור, בחירת האדם או החברה המתאימים לבניית האתר שלכם, כדאי שתיעשה לאחר שהגדרתם לעצמכם את מאפייני האתר ואת מה שאתם מצפים ממנו ככלי עזר לעסק שלכם. בונה אתרים מיומן, אמין, מנוסה ומקצועי יוכל לבנות לכם אתר איכותי, עם עיצוב המתאים בדיוק לאופי העסק או המוצר שלכם. בעזרת מיומנות, ניתן להתאים את הויזואליות ואת העיצוב לצרכים שהגדרתם וכך לאפשר, באמצעות כלים לקידום אתרים במנועי החיפוש, אופטימיזציה יעילה באמצעות תכנים ודרכי שיווק שונים. במסגרת תהליך בניית האתר יתבצע גם תהליך של אפיון אתר בו יתבסס בונה האתר על הקטגוריות שחשובות לכם, על היעדים שהצבתם לעצמכם כמשמעותיים במונחי הצלחה/כישלון עתידיים של האתר ועל האיכות העיצובית והמילולית כבעלת השפעה קריטית על השגת התוצאות והיעדים הללו. זכרו כי לפעמים לכם, כבעלי העסק וכמי שפרנסתם תלויה בעסק ובמוצר, החזון נמצא הרבה מעבר ליעדים ריאליים. פעמים רבות עצות ותובנות מאנשי המקצוע המומחים בתחומם יוכלו לחסוך לכם גם עוגמת נפש עתידית וגם הון לא מבוטל על תיקונים, שינויים ושיפוצים בהמשך הדרך.

אתר האינטרנט העסקי שלנו הוא חלק אסטרטגי ממערך השיווק והמיתוג של העסק וככל שהוא יהיה איכותי יותר, מקצועי יותר, חווייתי ושירותי יותר, כך גם התוצאות ממנו יהיו משביעות רצון ואף למעלה מכך. אנו ממליצים להתייחס לתהליך בניית אתר מתוך החלטה אסטרטגית שמהווה חלק בהצלחה העסקית שלך.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.