בניית אתרי אינטרנט בעשרה ימי עבודה

שמעתם אי-פעם על תופעה כזו? אתר ב-10 ימים? נשמע כמעט בלתי אפשרי, נכון? או יותר מידי טוב כדי להיות איכותי? אז חכו רגע, קחו נשימה עמוקה ואל תמהרו לשפוט. אפשר לבנות אתר איכותי בעשרה ימי עבודה, בהחלט. הוא לא יהיה האתר הכי מתוחכם בעולם, והוא בטח לא יהיה האתר הכי מורכב בעולם – אבל זה לא אומר שהוא לא יהיה איכותי, שיווקי ויעשה יופי של עבודה.

בניית אתרי אינטרנט מהר – כי לפעמים צריך פתרון מידי

אתר ב10 ימים

אתר ב10 ימים

לא כל אתר נועד להיות אתר הבית של חברה ענקית, עם עשרות עמודים מורכבים, סרטונים, עתיר תכנים, הדרכות, רכישות, וכדומה. לפעמים בונים אתר למטרות מאוד ספציפיות, וצריך אותו באוויר מאוד מהר. למשל –

  • אתר חברה פשוט – לא כולם רוצים או יכולים להרשות לעצמם אתר גדול ומורכב, ולפעמים צריך להתחיל באופן הרבה יותר צנוע. אבל זה לא אומר שאתם רוצים אתר שלא עושה את העבודה או בעל יכולות שיווקיות טובות.
  • אתר שמציג מוצר מסוים – אתם רוצים להתמקד במוצר, להציג אותו מכל הזוויות, להעלות קצת חומרי הסברה, ואולי אפשרות להזמין את המוצר. זה הכול – קטן, יעיל, קומפקטי אבל צריך את זה מהר כדי להניע קמפיין.
  • אתר הסברה בנושא מסוים – כמו אתר המתמקד במוצר, לפעמים צריך להתמקד בנושא מסוים (כמו סרטן שד, חציית כביש נכונה, וכדומה), ובשביל זה לא צריך אתר ענק. אתרי הסברה יכולים להיות מורכבים מאוד, אבל הם גם יכולים להיות ממוקדים מאוד – תלוי מה אתם צריכים.

לפעמים צריך אתרים למטרות שונות, ולא בדיוק נכון יהיה לעשות את האתר הכי גדול ומורכב. אלא להפך, משהו קטן ופשוט, אבל מאוד אסתטי ומושך – שאפשר לעשות אתו עבודה שיווקית, אבל שיהיה מוכן בעיקר מהר.

בניית אתרי אינטרנט לשיווק – מוכנים ישר מהקופסה!

בניית אתרי איטרנט בעשרה ימי עבודה

בניית אתרי איטרנט בעשרה ימי עבודה

אתר שמקימים בעשרה ימים לא יכול להיות כל מה שתרצו. יהיו מוגבלויות מסוימות שתצטרכו לקחת בחשבון בנוגע לאספקטים שונים. עם זאת, האתר יהיה מדויק לצרכים שלכם, על פי אפיון מוגדר ומסודר, והוא יוקם על ידי בעלי מקצוע מומחים בתחום אשר ללא ספק ישקיעו את לבם ונשמתם כדי לוודא שתקבלו תוצאה איכותית!

הצוות שלנו באול אינטרנט משקיע יום ולילה כדי לפתח את המוצרים המתאימים ביותר לצרכים שלכם. כשזה מגיע לאתרים מהירים להקמה, הבנו שהצורך העיקרי של לקוחותינו מתחלק לכמה נושאים:

  • פתרון מהיר ויעיל – לא סתם אתר מדף, כזה שמעלים ושוכחים ממנו. אלא ממש כלי עבודה.
  • תוצר אסתטי ומעוצב – אתר שנראה נעים, יפה ומזמין. כזה שבאמת יאפשר לכם עבודה עם האתר בצורה ריאלית בשטח.
  • יכולת שיווקית מובנית – כמו כל דבר שאנחנו עושים ב – all internet, האתרים שלנו תמיד נוטים לכיוון השיווק. אם זה לא עושה עבודה שיווקית – זה פשוט לא אנחנו.

כדי לאפשר לכם ליהנות מפתרון איכותי באמת, אשר באמת מתייחס לכל האספקטים שכרגע תארנו – בנינו עבורכם תהליך עבודה מוגדר ומסודר, שבסופו תקבלו את האתר שרציתם בזמן קצר ביותר. למעשה, תוך 10 ימי עסקים בלבד. אתר פשוט, איכותי ובדיוק בהתאמה לצורך שלכם באתר מהיר. אז למה אתם מחכים? כל מה שצריך הוא לדבר עם הצוות המקצועי שלנו, ולהתחיל להניע תהליכים!

מעוניינים באתר שיהווה פתרון מהיר לצרכים שלכם? הכירו את האתר המהיר ב-10 ימי עבודה בלבד של all internet! על מנת שנוכל לתת לכם את המענה הטוב ביותר, אתם מוזמנים לפגישה אצלנו במשרד – ללא התחייבות או עלות – כדי להניע את התהליך לקראת האתר שלכם.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.