כשצריכים לחשוב על סיבות לבניית אתר באמצעות וורדפרס, כדאי לזכור כי מהם מהחששות הגדולים ביותר של כל בעל אתר אינטרנט. חשש זה קשור לניהול השוטף והיומיומי בשל של האתר, והוא נובע בשל חוסר בידע טכני והתמודדות עם עולם האינטרנט. השימוש במערכת הייחודית של וורדפרס, עוזרת להרבה מהחששות האלו להתפוגג. וורדפרס זוהי המערכת הנפוצה ביותר בעולם והיא מאוד קלה וידידותית למשתמש. בכל קושי שלקוחות שלנו נתקלים בו, אנחנו כאן בשביל לסייע להם ולהדריך אותם ככל שיצטרכו, ולסייע בהתקנות מורכבות אשר אינן פשוטות ללקוחות קצה.

סיבה 1 – קל לנהל

כפי שציינו, החשש של בעלי עסקים רבים מפני תהליך של בניית אתרים הוא חשש מתפעול האתר בעתיד וניהולו השוטף. אתרי וורדפרס מאפשרים ניהול ותפעול ללא צורך בידע טכני מורכב והיכולת ליצור עמודים חדשים, להעלות תכנים ותמונות ולערוך אותם היא פשוטה וקלה, בדיוק כמו שימוש בתוכנת ה-word המוכרת של מיקרוסופט.

סיבה 2 – פשוט לעצב אתרי וורדפרס

ניתן להחליף עיצוב, ואלמנטים בעיצוב של האתר, בצורה קלה ופשוטה ומבלי לשנות את האתר כולו ולשלם בכל פעם אלפי שקלים למעצבי אתרים או לחברה לבניית אתרים כשרוצים להחליף עיצוב, לשנות שפת מותג או לעדכן אלמנט מסוים בעיצוב.

סיבה 3 – קידום אתרים (SEO) פשוט יותר עם וורדפרס

מנועי החיפוש, ובתוכם כמובן גם האלגוריתם המאתגר והעוצמתי של Google, קוראים בקלות אתרי וורדפרס והם נסרקים ביעילות וללא הפרעה על ידי כל מנועי החיפוש.

סיבה 4 – אתרי קוד פתוח

זוהי מערכת מבוססת קוד פתוח (open source), מה שאומר שהיא קודם כל חינמית. ניתן לבנות, עליה גם אתרים ובלוגים אישיים למטרות פרטיות וגם אתרי מסחר ענקיים ללא תשלום אגורה אחת למפתחי המערכת.

סיבה 5 – אפשרות לריבוי שפות

מעצם היותה קוד פתוח, וורדפרס תומכת גם בעשרות שפות שונות ובכללם גם בעברית. כמו כן, במידה והעסק שלכם דורש גם פניה לקהלים בינלאומיים ומגוונים מבחינת שפות, יש פתרונות פשוטים ונגישים גם עבור אתרים מרובי שפות.

סיבה 6 – התאמה לכל צורך

למרות שהמהות הבסיסית של אתרי וורדפרס נועדה למטרת בלוגים המערכת מספקת פתרונות ויכולות גם לאתרים מורכבים בהרבה מבחינה טכנית ודיגיטאלית. אתרי מסחר מורכבים, הדורשים ממשק מכירות, ניהול כספים וסליקות אשראי, נעזרים בתוסף Woo Commerce של מערכת וורדפרס, אתרי תדמית, דפי נחיתה וכל אתר לכל צורך שהוא יכולים למצוא במערכת וורדפרס את מבוקשם.

סיבה 7 – אבטחה

בעלי אתרים חוששים, ובצדק, מפריצה לאתר שלהם, מתוכנות ריגול למיניהן ומכל מה שעלול להזיק ולפגוע בתפעול האתר ובתפקודו. מערכת וורדפרס, בעיקר בשל היותה פתוחה ופופולארית, מתעדכנת באופן תדיר (עד כדי עדכון חודשי) ומאמצת טכנולוגיות אבטחה חדשות בקלות, כך שדווקא אותה מסובך מאוד לפרוץ והיא מקדימה, באופן מפתיע, את ההאקרים המתוחכמים.
טיפ: מומלץ לעדכן את המערכת מידי חודש!

סיבה 8 – התאמה לכל סוג גלישה

מערכת וורדפרס מאפשרת גלישה נוחה לאתר מכל מדיה, כולל ממובייל (טלפון סלולרי) ומטאבלט. אין צורך ליצור אפליקציה נפרדת לגלישה במובייל. בעידן המודרני, מדובר על ערך מוסף ללקוח ועל מתן אפשרויות רבות יותר לצרכנים ולהגעת לידים לאתר.

סיבה 9 – עלויות תחזוקה נמוכות

העלויות אחזקה של אתר וורדפרס הן נמוכות. ישנה עלות אחזקה נמוכה לאחסון אתרים, ובנוסף לזה יש לבצע עדכונים שוטפים במערכת בכדי לוודא שהיא מתוחזקת כראוי ואין פרצות אבטחה אפשרויות, או בעיות תחזוקה אחרות. עלויות אלו מאוד נמוכות יחסית לתחזוקה של מערכות כבדות ומסורבלות הקיימות בשוק.

סיבה 10 – הדרכת לקוחות, עדכון עצמאי

כאשר יודעים להשתמש במערכת, וקל מאוד ללמוד אותה ולהכיר אותה, מסירים בעצם את כל הכבלים והשרשראות שקושרים את מרבית בעלי אתרי האינטרנט אל מעצבי אתרים, אל חברות לבניית אתרים ואל כל אותם אנשי מקצוע שגובים סכומים גבוהים עבור תחזוקת ותפעול האתר. אנחנו מסייעים בהדרכה ללקוחות שלנו לפי הצורך, וגם מציעים שירותים של עדכונים שוטפים לפי הצרכים הייחודיים של הלקוחות שלנו.