רופא זהו האדם הכי חשוב עבורנו כאשר איננו חשים בטוב ואנו זקוקים לעזרה. לקוח שנים רבות ללמוד את רזי המקצוע, ואנו שמים את חיינו ובריאותנו בידי הרופא המטפל שלנו. בניית אתרים לרופאים דורשת ניסיון והכרת תחום המקצוע הספציפי הזה, בכדי לדעת כיצד לפנות לקהל הלקוחות שלהם, אנשים הזקוקים לעזרה בנוגע לבריאות שלהם ולחייהם. כל רופא יודע שהוא גורם מפתח המשפר את חייהם של אנשים הבאים במגע עימו, והאתרים שלהם צריכים לשקף זאת.

אתר ככלי שיווקי – מה אתר צריך לשדר לקהל הלקוחות של רופא?

הדבר הראשון שרופא מוכר זה ביטחון במיומנות שלו. אדם שמחפש רופא רוצה להרגיש בטוח ומלא אמון שהוא מגיע לאדם בר סמכות, שמכיר את התחום שבו יש לו בעיה, ועם היסטוריה ארוכה של הצלחות בתחום. אתר מסוג זה צריך לשקף אמינות אישית, מומחיות במקצוע ורוגע.
צריך להבין שאדם שמגיע לאתר של רופא, נמצא במצוקה כלשהי שהוא מצפה שהרופא יפתור לו. הרופא צריך לדעת לענות על הכאב, על הצורך העמוק של המטופל להיות בריא ושלם. כשבונים אתר לרופא, צריך לדעת לכתוב את המסרים השיווקיים הנכונים וכך להציג את הרופא באופן שיודע לענות על הצרכים של מטופלים.

לשדר אמינות, ביטחון והצלחה – תכנים לאתר תדמית של רופאים

תוכן מילולי – נרצה לשלב בין תוכן בגובה העיניים בעמוד הבית, לבין תוכן ברמה קצת גבוהה יותר בעמודים הפנימיים. הקורא המומצע לא מחפש מחקרים בעמוד הבית, אלא להבין שיש לו על מי לסמוך מהתחום ושכדאי לפנות לרופא.
כתבות מהעיתונות – במידה ויש כתבות מהעיתונות הקשורות לרופא, מחקרים על שם הרופא שהוא ביצע ופרסם, נרצה שהן יופיע בתור. זה עוזר לקבוע מומחיות ומיומנות באתר.
תמונות – באתר המציג רופא, נרצה להציג תמונה אישית שלו באתר. התמונה הזו צריכה להיות משדרות ביטחון ומקצועיות. זו הפגישה הראשונה של הלקוח שלך איתך, וחשוב שהתמונה הזו תהיה טובה עבורך.
מה חשוב להציג באתר של רופא
כשבונים אתר לרופא, נרצה להציג היסטוריה ארוכה של הצלחות בתחום. הצלחות חשובות לשדר אמינות ומומחיות בתחום. המקצוע של הרופא. כמו כן, נראה להסביר על מגוון נושאים מתוך עולם המומחיות של הרופא – מושגים אלו יכולים להשלב יפה בחיפושים של מנוע החיפוש גוגל.
חשוב בדף האודות לציין כמה שנים הרופא במקצוע, לאיזו דרגה מקצועית הוא התקדם בבית החולים ואולי אף היסטוריה קלה של קורות החיים שלו.

קידום אתרים, חיפוש בגוגל ורופאים

אחד הדברים הראשונים שלקוח יעשה כשהוא יחפש רופא, זה לבדוק את ההיסטוריה שלו במנוע חיפוש, בגוגל. מאוד חשוב שהתוצאה הראשונה שתעלה תהיה שם הרופא אליו הוא רוצה להגיע.
הגולש יקרא ביקורות על הרופא, יכנס לאתרים שונים ויגלה מידע על הרופא. אנחנו נרצה שהתוצאה הראשונה במנוע החיפוש תהיה על שם הרופא, ושהאינסטינקט הראשוני של הגולש תהיה ביטחון ואמינות.
כדי שאתר הרופא יעלה ראשון בתוצאות החיפוש צריך שילוב של אתר מקצועי שנבנה במחשבה תחילה וקידום האתר בגוגל (SEO) כך קידום אתרים לרופאים.

רופאים מחפשים בגוגל בעזרת השם שלהם, התחום בו הם עוסקים בשילוב השם שלהם, השם לשם ואיזור גאוגרפי.

טיפים ונקודות מפתח לבניית אתרי תדמית מוצלחים לרופאים

חווית משתמש – באתר תדמית של רופא, מאוד חשוב שמספר הטלפון שלו יופיע באופן מיידית. חשוב שיראו את שעות הקבלה של הרופא (במרפאה הפרטית, ובמוסדות השונים שהוא עובד בהם). נראה את השם באופן ברור, ונרצה שיהיה קל להגיע לעמודים על נקודות המומחיות שלו. לגולש צריך להיות קל להשאיר פניה לרופא, וכך לקבוע איתו.
עיצוב אתר – הצבעים השונים של האתר, צריכים להשרות רוגע, שלווה והצלחה יחדיו. כל גווני הכחול אלו צבעים מצויינים בשביל זה. נרצה שתמונת הרופא תהיה ממוקמת במקום יחסית מרכזי, או לחילופין להציג תמונה אחרת המשרה ביטחון, אמינות והצלחה.
תוכן רלוונטי למקצוע – חשוב לבנות תוכן לאתר המסביר על התחומי התמחות של הרופא. לפעמים גולש עלול למצוא את עצמו מחפש בגוגל תת-תחום מאוד ספציפי אם נראה מקצועיות וידע בכמה תחומים, ייתכן והגולש יבדוק האם הרופא מתמחה גם בתחום הספציפי אותו הוא צריך.

בניית אתרים לרופאים

בניית אתר לרופא, דורשת אמינות ואמון. חשוב שהגולש באתר ירגיש אמון, ביטחון ואמינות במפגש הזה עם הרופא. המטרה היא שהגולש ירגיש שהוא יכול לסמוך על הרופא, וכך ישאיר את פרטיו באתר.
אנחנו ב-all internet יודעים שרופאים עסוקים, ולכן אנו יודעים לתת להם פתרון כולל לכל בניית האתר מההתחלה ועד הסוף, בצורה שמערבת אותם רק בנקודות מפתח קריטיות להצלחת בניית האתר. רוצים לשמוע עוד? תשאירו פרטים..

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.