המאה ה-21 הביאה איתה שינויים טכנולוגיים רבים ואחת ההתפתחויות הטכנולוגיות המשמעותיות ביותר הייתה פריחה עסקית של המדיה הדיגיטלית והפיכתה לזירת השיווק העיקרית.
כיוון שכך, הרבה מאוד פעילות שיוקית הועברה למדיה הדיגיטלית, וכל בעל עסק שרוצה להצליח חייב להחזיק היום אתר אינטרנט מקצועי ולקדם אותו.

בניית אתרים לקבלנים הינה מומחיות ספיציפית בתוך המקצוע הכללי של בניית אתרים.

למצוא את היחודיות שלך

העלייה הגבוה בענף הבנייה, יחד עם היקף שיפוצי התמ"א הגדל, הביאו לפריחה גדולה בתחום הבנייה אך גם לתחרות גבוהה בקרב הקבלנים, וקבלן שאין לו אתר מקצועי ומרהיב מוצא את עצמו מחוץ לתחרות בסופו של דבר. אתר האינטרנט צריך להיות כרטיס הביקור הדיגיטלי של העסק וחלון הראווה המקוון שלו, ולאפשר לאנשים להתרשם לטובה מהקבלן ומהחברה שהוא מוביל.

כאשר בונים אתר לקבלן חשוב מאוד להקפיד על היבטים טכניים שונים, כמו אפוטימיזציה של האתר למנועי החיפוש כדי לאפשר את קידומו, ועל היבטים ויזואליים כמו נראות האתר. אתר של קבלן חייב לשדר מקצועיות גדולה ואמינות, ובהתאם לפרויטקים שהוא עוסק בהם נקבעת גם רמת היוקרתיות של האתר, הצבעים שיהיו בו, והעיצוב הגרפי הכללי.

כדי שכל האלמנטים הללו ישתלבו בצורה נכונה יש צורך בבנייה מקצועית של האתר, החל מאפיון מקיף, דרך עיצוב מקצועי וכלה בבנייה האתר עצמו על ידי מקצוענים בתחום.

תוכן מתאים לקבלנים

התוכן חשוב מאוד בכל אתר, והוא תמיד חייב להיות עדכני ורלבנטי לקהל היעד. אתר של קבלן חייב לשדר אמינות גבוהה, וחייבים להיות רשומים בו כל הפרטים הנדרשים מקבלן על פי החוק: חברות בארגונים המקצועיים השונים, אישור על רישום בפנקס הקבלנים הארצי, תווי תקן על פיהם הוא עובד וכו'.

כדי להגדיל את הרושם הטוב על הגולשים כדאי מאוד לציין גורמים שונים איתם עובדים בשיתוף פעולה, בעיקר אם מדובר בחברות גדולות, ולתת את רשימת הפרויקטים הקודמים שהקבלן היה שותף בהם, כולל תמונות מסיום הפרויקט. אם מדובר ברשימה גדולה במיוחד, אפשר להסתפק בפרויקטים נבחרים בלבד, ולציין שהם כאלה.

אתרי תדמית שמציגים את הפרוייקטים שלך

אחד היתרונות שיש בבניית אתרים לקבלנים היא היכולת ליצור אתר דינמי ומרהיב על ידי תמונות מתחלפות של פרויקטים שונים, של עובדי החברה ועוד.

תמונות מתחלפות באתר הבית ובעמודים נוספים הן דרך מעולה להציג את העסק מזוויות שונות, החל בזווית האנושית וכלה בפרויקטים לדוגמא, וגורמים לאתר להיראות עדכני, עכשווי ומקצועי לעילא. כמובן שזה מצריך את הקבלן לספק לחברה הבונה את האתר תמונות וסרטונים רלבנטיים, בהתאם לאפיון ולעיצוב שנקבעו מראש.

היתרון הנוסף בכך הוא הימנעות מוחלטת משימוש בתמונות קנויות שגם אחרים משתמשים בהם ושמירה על ייחודיות ואינדיבידואליות של האתר. וכשהאתר נתפס כייחודי, גם הקבלן נתפס ככך.

אתר תדמית לקבלנים – למצוא את הייחוד

כדי לבלוט משאר הקבלנים יש למצוא את הבידול של הקבלן ולדאוג לתכנים ייחודיים בהתאם לכך. זה יכול להיות מאמרים מקצועיים, הצגת העובדים בחברה, סרטוני וידאו של תהליכי העבודה או הסברים שונים עליהם ועוד.

התוכן חייב להיות מקורי, כמובן, ורלוונטי לקבלן ועיסוקיו. מקצוע הקבלנות הוא עולם ומלואו, וחברה מקצועית לבניית אתרים תוכל להוביל את תהליך אפיון האתר, בניתו וקידומו כך שתצליחו להפיק יחד את האתר הטוב ביותר האפשרי שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר ויהווה כרטיס ביקור דיגיטלי מרשים של העסק.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.