בניית אתרים בעיצוב אישי – פתרון מותאם אישית עבורך

למה בחרתם את החולצה שאתם לובשים הבוקר? מדוע את המכנסיים הספציפיים הללו? יכול להיות שזה בכלל שזה מה שהיה בארון, או הדבר הראשון ששמתם עליו את היד. ויכול להיות כי בחרתם להיראות במיטבכם היום, או כי אלו הבגדים האהובים עליכם. אפילו אם לפעמים אנחנו בוחרים נוח על פני מיופייף, השורה התחתונה זהה – חשוב לנו לבחור איך אנחנו נראים, איך אנחנו מתקשרים, וגם עם מי. אין סיבה שהאתר העסקי שלכם לא יקבל יחס דומה. בניית אתרים בעיצוב אישי נוגעת במיומנות זו, להתאים עבור האתר שלך את הבגד המושלם.

אתרים מעוצבים – בונים אתר מעוצב ייחודי עבורך

אין דבר חשוב יותר מגיוון. וזה לא משהו שאנחנו אומרים סתם ככה, זו עמדה קריטית בנוגע לשיווק ועסקים. כאשר יש אפשרויות מגוונות, כאשר יש היצע רחב בשוק – זה עושה רק טוב לשוק כולו. גוגל יודע זאת, הגישות הכלכליות יודעות זאת גם הן, ובדיוק כך גם פועל עולם השיווק ובניית האתרים.

העסק שלכם הוא ייחודי, גם אם לא תמיד נראה לכם כך. הוא ייחודי מאחר ויש סיבה שהלקוחות שלכם בוחרים שוב ושוב לקנות דווקא אצלכם. אולי זה האישיות, או הנראות, או האווירה, או השירותיות, ואולי המוצרים עצמם – משהו גורם ללקוחות שלכם לבחור בכם. הדבר הזה קשור לייחוד שלכם, ומגיע ללקוחות שלכם ליהנות מכך.

אם ניגשים בראש הזה למערך השיווק שלכם, אז אפשר לדבר על בניית אתרים בעיצוב אישי כאופציה נהדרת. היתרונות ברורים:

  • אתר שהוא בדיוק אתם עם כל היתרונות שלקוחות אוהבים בכם
  • אתר שמתאים לראש שלכם, כמו שאתם רוצים לעשות עסקים
  • מבחינה שיווקית מדובר באתר שונה, בולט בייחודו, שאין שני לו
  • מבחינת תוכן – הוא מדבר בשפה שלכם, מעביר את המסר שלכם ללקוחות
  • מבחינת קידום – מנועי החיפוש אוהבים את השונה והמיוחד, זה שגורם לגולשים לחזור ולשהות באתר

במילים אחרות, מכל בחינה כמעט שלא נבחן זאת – בניית אתרים בעיצוב אישי כנראה תוביל לתוצאה טובה ואיכותית הרבה יותר מאשר עוד אתר סטנדרטי בתבנית המוכרת.

בניית אתרים בעיצוב אישי – בוחרים חברה מקצועית לבניית אתרים

כשאנחנו מדברים על בניית אתרים בעיצוב אישי – אנחנו לא מתכוונים לתכנות פחות מוצלח, משהו מוזר שגוגל בכלל לא יידע להתמודד עמו. בדיוק להפך, אנחנו מדברים על חוויה אחרת וייחודית, אך עם הבסיס היציב והמקצועי של אתר מוכוון שיווק וקידום.

חשוב להבדיל בין התשתית (הקוד של האתר למשל) לבין הנראות והאינטראקציה של הלקוח עם האתר. בעוד חווית המשתמש יכולה להיות ייחודית ומדהימה באופייה, כזו אשר תגרום לגולש להתלהב, להסתקרן, להתנסות באלמנטים שונים באתר, ולהמשיך ולצרוך את התוכן שאתם מציעים, הקוד חייב להיות נקי ומסודר למשעי. רק שילוב איכותי בין קידוד מושלם לבין ממשק ותוכן מרתקים יניב את התוצאה המקצועית שאנו מכוונים אליה.

בניית אתרים והתמחות בתחום עיצוב אתרי אינטרנט

עיצוב אתרים לסביבת האינטרנט דורשת הבנה מעמיקה של בניית אתרי אינטרנט. התמחות זו היא התמחות ספציפית, שאינה נלמדת על-ידי כל מעצב, אלא רק על ידי מעצבים שבחרו להתמחות בנישה הספציפית הזו. לדוגמא, מי שידע לעצב פרסומת לשלטי חוצות ברמה מאוד גבוהה ככל הנראה לא ידע כיצד לעצב את התפריט ואת ההתנהגות האתר בסביבת מובייל (פלאפונים) ולייצר אתרים רספונסיביים. הסיבה היא הניסיון הנדרש והמיומנות הספציפית על-ידי מעצב אתרי אינטרנט.

ניסיון זה אינו מתחיל ומסתיים רק באיך נראה האתר או החיבור בין האלמנטים השונים. ניסיון זה מתבטא גם בהובלת הגולש בתוך האתר והנעתו לפעולה, בדרך שבחרנו. בתחום בניית האתרים, נושא זה נקרא "יצירת חוויית משתמש".

ניתן להבין כי חוויית משתמש משתנה מתחום לתחום, סוג האתר הנבנה, והמיתוג הספציפי של העסק. בזכות סיבה זו, בניית אתרים בעיצוב אישי מתחילה באפיון מסודר של האתר ומטרותיו השונות.

בניית אתרים בעיצוב אישי – איך יוצרים משהו ייחודי?

זה נשמע פשוט, וברגע שהרעיון שם זה באמת פשוט, אבל למצוא את הרעיון הנכון – זו אומנות מורכבת. כשניגשים לבניית אתרים עם ראש שיווקי, מתוך תובנה מעמיקה של השוק והתנהלות הגולשים, אפשר להתחיל ולחשוב מחוץ לקופסה. וזה בדיוק מה שאתם רוצים – חשיבה מחוץ לקופסה!

הדרך מתחילה בלהכיר את העסק שלכם לעומק:

  • מה אתם עושים בדיוק? למי אתם מכוונים?
  • מה ייחודי באופן ההתנהלות שלכם?
  • מה היתרונות שגורמים ללקוחות לשוב ולחזור אליכם?
  • איך אפשר לקשר את כל אלו אל צורת חוויה ייחודית באינטרנט?
  • מה לגבי תדמית ואופי – האם אתם צעירים? מחויטים? כיפים? מתוחכמים?

בעקבות שאלות כאלו ואחרות בסגנון, אפשר להתחיל ולייצר תדמית עסקית ייחודית לכם. וכשזו ברורה וניצבת אל מול עינינו, אפשר להלביש אותה בעיצוב האישי לכם. בניית אתרים בעיצוב אישי, המותאמים אישית עבורך זו אומנות לכל דבר, אבל זכרו כי זה העסק שלכם, הלקוחות שלכם – מגיע לכם לא פחות מהטוב ביותר.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.