בדרך לבנות אתר חדש? ריכזתי עבורכם מיני מדריך שיאפשר לכם לעשות את כל ההכנות המקדימות לקידום האתר בגוגל.

בין אם מעוניינים לבנות אתר תדמיתי לצרכי קידום מוצר או שירות, במקביל יהיה צורך לקחת בחשבון תהליכים של קידום אורגני SEO. רגע לפני בניית האתר התדמיתי שלכם, האם הוא אופיין כך שיתאים נכון לקידום אתרים אורגני? הנה לפניכם מידע חיוני בנושא.

כל עוד אתם מעוניינים לשווק מוצר ושירות אונליין, בדרך כלל תצטרכו לקדם את אתר האינטרנט שלכם. כשמדובר בתהליכים קידום ושיווק באינטרנט, מדובר למעשה בקידום אורגני, אך כמו כן בקידום ממומן וקמפיינים משולמים. קידום אתרים בגוגל בדרך כלל יצריך את שני סוגי השיווק האלן, הן הממומן והן האורגני. אם כך, היכן מתחילים?

אפיון עם התייחסות לעץ אתר

למעשה מבנה האתר ועמודי האתר במקרים רבים הם המפתח לקבלת דירוג גבוהה בביטוי חיפוש רלוונטים.

כאשר מתכננים פתיחה של תפריט ומבנה אתר לעיצוב ופיתוח, מומלץ לעשות מחקר מילות מפתח ולתכנן בכפידה על איזה עמודים ייעודים אתם רוצים לקבל דירוג.

טיפ אישי אני נוהג ליצור אקסל שבו אני כותב לי את רשימת כל עמודי האתר, ומכין מלא עמודים בשביל כמה שיותר ביטויים, בכל עמוד אתם עשויים לקבל דירוג על מלא ביטויים ניתן לראות בכלים המצוינים של מערכת הAHREF

ולכן מומלץ לרשום כבר הנחיות לכתיבה בשלב זה!

דגש נוסף וחשוב מי קהל היעד שלנו? ומה הוא צריך!

למעשה הצורך של הלקוח הוא המפתח לבניית תפריט נוח וקל לשימוש.

אם קהל היעד שלכם מסוקרן ושוהה זמנים ארוכים באתר, גוגל עשוי לסמן זאת בתור התנהגות רצויה של גולשים. במילים אחרות, אם האתר שלכם איכותי ופונה אל קהלי היעד בצורה הנכונה, אחוזי נטישת האתר יהיו נמוכים (וכך לא תקבלו דירוג שלילי בגוגל). בסופו של דבר, חשוב לאפיין את קהלי היעד של העסק גם בגלל שכך תוכלו לפנות אליהם בצורה מדויקת יותר.

מה ניתן לעשות כדי להתאים אתר תדמית לקידום SEO אורגני?

כנראה שהכי חשוב, המפתחים של האתר חייבים להיות בקיאים בתהליכי בניית אתרים ועיצוב אתרי אינטרנט. יהיה עליהם לכתוב בניית אתר נכונה, כמו כן לוודא כי חווית המשתמש (UX UI) היא לא פחות ממעולה. מפתחי אתרי אינטרנט עוסקים בתחום הנקרא בניית אתרים, מה שיצריך ידיעה בכתיבת קוד נקי לאתר האינטרנט.

במידה שמקפידים על כתיבת קוד נקי ובכללי על פיתוח נכון של האתר, הוא עשוי להיות מותאם לקידום אורגני. תגי מטא יהיו צריכים להיות כתובים נכון, כמו כן תגים אחרים הנדרשים למטרת תכנות וקידוד של אתרים.

החלפות קישורים ובניית אסטרטגיית קידום אורגני בגוגל

החלפת קישורים היא פעולה קלאסית של מקדמי אתרים אורגניים. קידום אתרים אורגני בגוגל יצריך אמנם הטמעת תוכן באתר המותג עצמו, אבל יחד עם זאת גם דרך כלל מחליפים קישורים. כל עוד אתם מעוניינים להטמיע תוכן באתר חיצוני כלשהוא, לרוב תוכלו למצוא נישות עסקיות ואתרים שיסכימו לקבל את הפרסום שלכם.

במקביל להטמעת הפרסום באתר חיצוני, נהוג להחליף קישורים ולפרסם בעצמכם את האתר החיצוני (שבו פרסמתם מלכתחילה). וטיפ אחרון, הקפידו להסתייע במקצועני בניית אתרים וקידום אתרים. יש לא מעט חובבים בתחום, אל תסכימו להיות שפני הניסיונות שלהם.

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.