אם אתם מחפשים חברה לבניית אתרים, בטוח יצא לכם לשמוע אינסוף מילים טכניות ומרשימות שלא מסבירות הרבה – אופטימיזציה, ממשק משתמש, חווית משתמש, רספונסיביות, ועוד, ועוד, ועוד. זה נכון, בוני אתרים מקצועיים דוברים את הז'רגון כי זו העבודה שלהם, אבל בשורה התחתונה נשאלת השאלה: מה הם עושים עבור העסק שלי? האם הם מבינים ויכולים לתרגם את העסק שלי לעולם הדיגיטלי? האם אני אראה תוצאות? כאן מילים גדולות כבר פחות עוזרות.

אפשר אחרת: בניית אתרים בראייה שיווקית

למרות שלדעת לדבר את השפה, וגם להסביר אותה לכם – הלקוחות – זה חשוב, אפשר לגשת לנושא של בניית אתרים מתוך מקום אחר. במקום להתמקד בראש ובראשונה בפונקציות הטכניות של האתר, אפשר להתחיל בשאלה המהותית ביותר – מהי המטרה השיווקית שהאתר אמור לשרת.

ללא ספק שיווק באינטרנט אינו עניין פשוט, צריך לקחת בחשבון את המטרה העסקית של האתר (אתר תדמית, אתר מכירתי, חנות דיגיטלית, אספקת שירות, מרכז ידע ומידע, ועוד) ולצמת אליו את הצורך מזווית המבט של הגולש (מציאת המידע הרלוונטי בקלות, יצירת רושם של מקצועיות, תחושת השירות, התאמת המוצרים הרלוונטית לצורך הלקוח, וכדומה). מבחינה שיווקית המטרה תהיה התאמת ההצעה העסקית שלכם לאופני הצריכה של הלקוח, והנעה יעילה לעבר עסקה.

כשמתחילים בתהליך בניית אתרים לעסקים מתוך זווית הראייה הזו, פתאום שאלות כמו "מה לעשות מבחינה רספונסיבית עם האתר" הופכות להיות ברורות יותר. פתאום לא מדובר בשאלה כללית התלויה באוויר בלי הקשר או תוחלת, אלא ברור לפתע שהשאלה איך לגשת לאתר רספונסיבי (כזה שמתאים עצמו אוטומטית לכל מכשיר בו המשתמש גולש) צריכה לשרת את המטרה השיווקית שזיהינו.

תגידו, עכשיו ברצינות – זו לא הגישה של כל בוני האתרים?

אז בואו נהיה כנים, ברור שלא. בניית אתרים הוא תחום רחב ועצום, וישנם אלפי אם לא עשרות אלפי בוני אתרים אשר כל אחד מהם ניגש לנושא מזווית ראייה אחרת. מבחינה שיווקית, הקושי נעוץ בכך שלרוב לקוח אשר ניגש לבנות אתר לא יודע לתרגם את העסק שלו לעולם הדיגיטלי מבחינת צרכים. בשלב הזה הוא מוצא חברה לבניית אתרים, שיכולה להיות סופר מקצועית בגישה שלה ומומחית מבחינה טכנית, והתוצאה תהיה בינונית ביותר. מדוע?

כדי להצליח לתרגם עסק לעולם הדיגיטלי, מכל הבחינות

  • תדמיתית – האופי והחוויה העסקית שלכם
  • שירותית – התחושה והסוציאליזציה בחוויית העבודה עמכם
  • איכותית – רמת המוצרים והשירותים שאתם מספקים ועוד…

על מנת לעשות את המעבר הזה מעסק חי ונושם במציאות לאתר דיגיטלי עם חיים משלו, ולשמר את הייחודיות העסקית שלכם, צריך אנשים שמומחים בשיווק. צריך אנשי מקצוע שיש להם את היכולת לזהות את האלמנטים הללו בכם, לחשוב אתכם, ולייצר אתר שהוא לא רק שכפולשל מה שאתם עושים, אלא חוויה אמתית המזוהה עם העסק שלכם באופן טבעי עבור הלקוח.

אנחנו בונים אתרים שיווקיים ואפקטיביים

תהליך העבודה שלנו מתחיל בראש ובראשונה מהזווית השיווקית של העסק. בזמן שהצוות שלנו כולל מתכנתים ומעצבים, אנחנו מבינים שהדבר הכי חשוב בבניית אתרים זו התוצאה הסופית – האם האתר משרת את המטרות השיווקיות שלי?

בשביל לענות על שאלה זו,. תחילה חשוב להבדיל בין מי שבונה את האתר מבחינה טכנית (המתכנת), או מי שמעצב את האתר (המעצב הגארפי) לבין מי שמאפיין את הפרויקט מבחינה מקצועית (שיווקית, תדמיתית, וכדומה). כדי שתהליך בניית אתרים ישקף את הצורך המהותי והשימושיות הספציפי לכם מבחינת שיווק באינטרנט, חשוב לדעת ולאפיין את האתר בראש שיווקי מלכתחילה. הגישה ותהליכי העבודה שלנו שמים בראש ובראשונה את התוצאה הסופית עבור הלקוח, ובראש ובראשונה את התוצאה השיווקית שמתרגמת לתוצאות כספיות בהמשך.

לכן, כבר בשלב האפיון, נבחן את כל הפונקציות הפרקטיות הקשורות בשיווק, העברת מסרים, הנעה לפעולה, התממשקות עם אתרים ופלטפורמות אחרות, וכדומה. ניגע בתצורה והוויזואליות של האתר, איך היא קשורה למסר השיווקי שלכם, מהו המלל המלווה את החוויה, ובעיקר – איך הלקוח הולך לחוות אתכם דרך האתר.

אם אתם מחפשים בניית אתרים לעסקים שתדע לקחת את העסק שלכם, את החוויה הספציפית שהלקוח מקבל מההתקשרות עמכם, ולהפוך את זו ליתרון השיווקי שלכם באינטרנט – אתם זקוקים לבעלי מקצוע שחיים, נושמים ומדברים שיווק. כאן אנחנו נכנסים, במלוא המרץ והיצירתיות, ויוצרים יחד עמכם את האתר שידבר את השפה שלכם.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.