עורך דין מבצע רישומים על נייד

עורך דין מבצע רישומים על נייד

תרשמו לפניכם בגדול: היום כל עסק זקוק לאתר אינטרנט פעיל. גם אם אתם לא מוכרים ישירות דרך האינטרנט, חשוב שיהיה לכם אתר תדמית אליו יוכלו לפנות גולשים שרוצים להכיר אתכם טוב יותר.

אתר אינטרנט הוא, בעצם, כרטיס ביקור או חלון ראווה דיגיטלי לעסק שלכם, ומכיוון שרוב האנשים עושים היום מחקר באינטרנט לפני רכישת מוצרים שונים, ובעיקר לפני רכישת שירותים שונים, גם העסק שלכם זקוק לאתר אינטרנט פעיל.

אז מה זה אתר תדמית בעצם?

אתר תדמית

אתר תדמית


אתר תדמית, בניגוד לאתר שהוא חנות לדוגמא, משמש, כאמור, כחלון הראווה של העסק שלכם ומאפשר לגולשים לבסס את האמון שלהם בעסק ולהציג אותו בצורה אטרקטיבית.

אתר תדמית טוב יהיה אתר שיגרום לגולשים לחשוב בצורה חיובית על העסק ועל המוצרים או השירותים שהוא מציע וימתג את העסק כמומחה בתחום. ניתן להשתמש באתר גם ככלי לאיסוף פרטים על הגולשים, כדי שיהיה לכם קל יותר למכור להם בהמשך, אבל זה בונוס נחמד ולא הכרח.

טיפים לבניית אתרי תדמית

קידום-אתר

קידום-אתר


אם תשכילו לפנות לחברה מקצועית וטובה לבניית אתרים, אנשי המקצוע כבר ידעו בדיוק איך לבנות עבורכם את האתר הכי מתאים לצרכים שלכם, אבל בכל מקרה, כדאי שיהיה לכם קצת מידע לגבי בנייה נכונה של האתר:

  • מתקדמים עצמאית בגוגל – בכל הקמת אתר תדמית, חייבת להיות מערכת המבצעת אופטימיזיה למנועי החיפוש, ובעיקר לגוגל כמובן. אתר שלא ייסרק על ידי מנועי החיפוש לא יופיע בתוצאות שלהם, ובמקרה כזה הוא יהיה קיים רק בכרטיסי הביקור שלכם ועמוד הפייסבוק, וחבל.. עדיף שיהיה מוצר מושקע.
  • מיתוג העסק – כולל בתוכו את האתר ואתר תדמית הוא חלק בלתי נפרד ממיתוג העסק ועליו להדגיש את היתרונות ונקודות החוזק שלו. האתר הוא לא גוף עצמאי אלא חלק מהשלם כולו, אמצעי נוסף ליצירת השפעה על הגולש לטובתכם. ככזה, הוא חייב לדבר באותה שפה ויזאולית בה מדבר כל פרסום העסק, בכל מקום בו הוא קיים, במדיה הדיגיטלית ומחוצה לה.
  • התקשורת של הגולש עם צוות העסק – חייבת להיות נוחה ופשוטה. מספר הטלפון חייב להיות בולט וברור, חייבת להיות אפשרות בולטת ליצירת קשר, וכו'. מומלץ כמובן שתחזרו בהקדם לכל גולש שפונה אליכם ותשקיעו בשירות טוב ואיכותי.
  • דברו עם הגולשים בגובה העיניים – אל תשמשו במילים מקצועיות גבוהות – זה לא גורם לכם להישמע מקצועיים אלא מפריע לגולשים להבין על מה אתם מדברים ומרחיק אותם מכם במקום לקרב. כתבו תמיד בשפה שתהיה מובנת לכל אחד.
  • השקיעו בתמונות באתר – המדיה הדיגיטלית היא מדיה ויזואלית בעיקרה, והתמונות הן הדבר הראשון שהגולש רואה. זה לא אומר שחייבים לרכוש תמונות בעלויות גבוהות, אפשר בהחלט להשתמש גם בתמונות חינמיות (וחוקיות לשימוש מסחרי!) אך הן חייבות להיבחר בקפידה ולשרת את האתר בצורה נכונה.
  • הכניסו סרטונים לאתר – בעלי עסקים רבים מפחדים להצטלם, אבל חשוב לדעת שהיום רוב הגולשים מעדיפים לצפות בסרטוני וידאו על פני צריכת תוכן בכל צורה אחרת, ורצוי שיהיו כתוביות.

    על פי ועדת המדרוג למדידת שיעורי הגלישה באינטרנט, ומבדיקות שלנו כ-50% מהצפיות באתרי אינטרנט הן בטלפון הסלולרי. מומחי השיווק הדיגיטלי אומרים כי היום רוב האנשים אינם מדליקים את הסאונד בעת הצפייה, לכן חשוב לשים גם כתוביות נוספות (טיפ: זה גם עוזר לקידום).

  • עדכון התכנים באתר הוא חיוני – זה שיש לכם אתר זה לא מספיק. עכשיו תדאגו לעדכן את התכנים שבו מדי פעם. העלו מאמרים חדשים אחת לשבוע לפחות, ודאגו שכל התוכן שבו יישאר אקטואלי ועדכני. יש לכך חשיבות גם עבור הדירוג של האתר במנועי החיפוש וגם עבור הגולשים, שימשיכו למצוא בו את מה שהם מחפשים.
  • פנייה לחברה מקצועית לשם בניית אתר התדמית של העסק חייבת להיות הטיפ האחרון והחשוב ביותר. כפי שציינו בתחילה, חברה מקצועית תדע ליישם בעצמה את כל הטיפים הללו. כדאי לשים לב שהעלות אינה חזות הכל: אתר תדמית זול שאינו בנוי נכון לעולם לא יחזיר את ההוצאה של בנייתו ואילו אתר שעלות בנייתו יקרה והוא נבנה נכון, יחזיר את הוצאות הבנייה שלו מהר מאוד.

אז מה עכשיו?

עכשיו מה שנשאר לכם לעשות הוא ליישם את הטיפ האחרון: קבעו פגישה עם חברה שמתמחה בבניית אתרים, וצאו לדרך.

האתרים שאנחנו בונים, נבנים בכדי להיות מותאמים באופן מלא למנוע החיפוש של גוגל, ועונים על כל הקרטריונים הנדרשים מאתר תדמית איכותי וטוב.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.