שמעתם עלינו? נעים להכיר, חברה לבניית אתרים – all internet

שמעתם עלינו? נעים להכיר, חברה לבניית אתרים – all internet

אומנם אנחנו פחות אוהבים לקרוא לעצמנו "חברה לבניית אתרים", אבל זה לא אומר שאנחנו – טכנית – לא עושים עבודת בניית ועיצוב אתרים. אז רצינו לספר לכם קצת על all internet בהקשר הזה, כי לרוב אתם שומעים פרטים יבשים אבל לא ממש את ה"ראש" שלנו בתחום… אז נעים להכיר!

בניית אתרים באינטרנט – זה התחיל מחזון

כשהתחלנו את דרכנו, הרבה הרבה שנים אחורה, היה לנו חלום – לייצר אתרים סופר איכותיים ללקוחות, שעושים עבודת שיווק. זה היה ממש בתחילת דרכנו, כשהעסק עוד היה בחיתולים. הסתכלנו מסביב, בחנו חברות מתחרות, בחנו אתרים של לקוחות, והגענו למסקנה שוואלה – יש אתרים נפלאים שם בחוץ, אבל מה עם השיווק? למה הוא תמיד נכנס בסוף התהליך?

הרי כל אתר בעצם נועד לשווק משהו, אחרת למה שאני אתעניין בו? זה לא אומר שיש בו מכירה בהכרח… אבל זה אומר שהוא נועד לשווק. הבעיה היא שרוב השוק חושב הפוך – אני צריך אתר, ואז אני אשווק אתו. ובפועל, מי שמתעסק ונושם את עולם השיווק יודע – מתחילים מלחשוב על השיווק, ואז בונים אתר.

עיצוב אתרים – כי רצינו משהו מיוחד…

הדבר הראשון שהתחלנו לגעת בו היה איך לעצב אתרים אחרת. זאת אומרת, רצינו ליצור אתרים שבאמת נותנים ערך מוסף מבחינה שיווקית. לקח הרבה זמן עד שמצאנו את הנוסחה הנכונה של all internet, ואנחנו שוקדים כמעט כל הזמן על שפצורים ועדכונים – כדי שהאתרים שלנו יהיו הטופ שבטופ. ויודעים מה? אנחנו דיי גאים במוצר שלנו.

אתר שנועד לשיווק, צריך עיצוב אתרים איכותי. לצד הדברים הטכניים, גם היינו צריכים צוות שנושם דיגיטל ואסתטיקה. תתפלאו כמה זה קשה למצוא… למזלנו, הצלחנו לגייס צוות מוכשר בטירוף, שכל הזמן מתעניין בדברים מגניבים, חדשניים, עכשוויים ופורצי דרך. למה זה משנה לכם? כי…

"שיווק אתרים זה עניין של לנשום את הרגע!"

אהבתם? אנחנו עובדים על הסלוגנים שלנו כל הזמן :) אבל תבינו, זה לא סתם נאמר. בשביל לחיות שיווק צריך להיות על הזמן עם האצבע על הדופק. בכל רגע נכנסים ויוצאים לקוחות מהאתר, או בוחרים להיכנס למתחרים שלכם.

  • איך אני גורם להם להיכנס לאתר שלכם?
  • איך אני גורם להם "לקנות" (או ליצור פנייה) דווקא באתר שלכם?
  • איך אני מייצר מצב שבו האתר פועל בשבילי כמו איש מכירות מיומן?

אלו שאלות שיווקיות, אפילו אם הן נושקות לעולם המכירות כבר. all internet עסוקה בזה כל הזמן, אנחנו מחפשים שיטות וטכניקות מתקדמות כדי לוודא שהלקוחות שלכם תמיד יתעניינו בכם. בגלל זה, האתרים שלנו לא "סטטיים", אלא כלי עבודה משמעותיים לעסק שלכם – ואתם חייבים ללמוד אותם ולתפעל אותם בשוטף. זו הדרך להצלחה.

שיווק באינטרנט? אבל רק רציתי לבנות אתר!!!

גם אנחנו חשבנו בתחילת הדרך שאתר הוא אתר, אם מישהו רוצה אתר סטטי הוא יודע מה הוא רוצה… אבל אז הבנו שזה לא בדיוק נכון. למעשה, השוק קצת הרגיל אותנו לאתרי תדמית "יבשים", במובן הזה שלא קורה בהם הרבה. ומה התוצאה? זו בדיוק השאלה… האם יש תוצאה… או האם התוצאה מספיק טובה לעומת מה שהייתי יכול לראות מאתר פעיל.

לבנות אתר "רק שיהיה" זה לא בדיוק חשיבה עסקית בריאה, לפחות לדעתנו. אתר צריך לשרת מטרה עסקית, אחרת זה פשוט הימור בלוטו – או שיעבוד ונזכה, או שלא יעבוד ולעולם לא נדע למה. אתר צריך לעשות עבודה מסוימת, וחשוב לזהות מהי ואיך לעשות אותה. בגלל זה החזון שלנו בבניית אתרים הוא שיווקי – אתרים שיודעים לעשות עבודת שיווק.

רוצים לגלות עוד על all internet, ולמה אנחנו חברה לבניית אתרים שחיה ונושמת שיווק? שימו את הסלוגנים בצד, הניחו את המחשבות על "איך האתר שלי צריך להיראות" לרגע במגירה, ובואו לשתות קפה ולדבר על מהו שיווק נכון עבורכם דרך האתר. קפה חם מובטח :)

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.