ויינבגר-אוחיון, משרד עורכי דין

בניית אתרים לעסקים - ההצלחה נמדדת במעשים

ויינברגר את אוחיון

משרד עורכי דין


המשרד מתמחה בתחום האזרחי - מסחרי, ומלווה בין היתר חברות, עסקנים ואנשים פרטיים, בשימת דגש על מקצועיות וליווי הלקוח בבטחה עד לסיום ההליך.

עבור משרד עורכי דין ויינברגר את אוחיון יצרנו אתר תדמית המציג אותם ואת עשייתם באופן מרשים אשר שם בחזית את הידע המשפטי של המשרד.

שם העסק: ויינבגר-אוחיון, משרד עורכי דין
כתובת: אחד העם 38, תל-אביב
סוג הפרוייקט: אתר תדמית

ויינברגר את אוחיון - משיגים תוצאות והסדרים לשביעות רצון הלקוח

אודות העסק

תחומי הפעילות של המשרד הינם: תחום המשפט האזרחי מסחרי, דיני מקרקעין, דיני עבודה, הוצאה לפועל, פשיטת רגל ודיני ירושה.

עו"ד ויינברגר מנהל תחום הנדל"ן והחברות במשרד ויינברגר את אוחיון, ומלווה באופן שוטף חברות, אנשי עסקיים ולקוחות פרטיים בעסקאות נדל"ן בעלי מורכבות משפטית, וכן מספק ייעוץ וליווי משפטי שוטף לחברות.

עו"ד מוטי אוחיון מנהל את תחום ייצוג לקוחות המשרד בערכאות המשפטיות השונות, מייעץ ומלווה את לקוחות המשרד לכל אורך ההליך המשפטי תוך מתן דגש על יחס אישי לכל לקוח ולקוח, החל מגיבוש החומר להכנת התביעה ועד לסיום ההליך בערכאה המשפטית.

מספרים על הפרוייקט

עורכי הדין עמיחי ויינברגר ומוטי אוחיון פנו אלינו לאחר שהאתר הקודם שלהם הרגיש להם מיושן ושהוא לא מעביר את החוזקות של העסק שלהם.

היה חשוב להם להדגיש את תחומי הפעילות המרכזיים שלהם בהם הם מתמחים ואת הליווי הצמוד והמקצועיות שהם מעניקים ללקוחותיהם לאורך כל תהליך העבודה.

בניית אתרים - בניית אתר תדמית

לאחר פגישת אפיון בהם מיפינו את הדגשים והאיכויות של העסק, הוחלט להקים להם אתר תדמית חדש העשיר בקריאות לפעולה אשר מציג את השרותים שהלקוח יקבל במשרדם תוך פירוט תחומי המומחיות והחוזקות של העסק.

הקושי המרכזי היה לייצר חווית משתמש זורמת וקלה בעמוד הבית כך שתלווה את הלקוח בצורה מסודרת בין התחומים שהמשרד מעניק.

לבסוף הוחלט לסדר את עמוד הבית מהכלל אל ייחוד העסק. מתיאור כללי של המשרד הצגנו את תחומי הפעילות המרכזיים שלו, לאחר מכן שילבנו קריאה לפעולה המתאימה לתחום ספציפי יותר של העסק תוך פירוט חלק זה כתהליך המייחד את עורכי הדין. בסוף העמוד הוחלט לתאר בפירוט את המומחיות והחוזק של העסק.

בניית אתרים לעורכי דין

בניית אתרים לעורכי דין - מה חשוב לדעת כשבונים אתר לעורכי דין?

שמחתחם להכיר? בואו נשב על קפה ..

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.