דניאל לוריא

מנכ"ל ובעלים


דניאל לוריא הוא איש שיווק ומומחה אינטרנט בעל ניסיון עשיר של מעל 10 שנים בתחום. בעל רקע עשיר בעיצוב גרפי, ותואר ראשון כפול מאוניברסיטת תל אביב (פיזיקה והנדסת חשמל). מנטור של מכללת רמת גן ו"ראשון טק", ספק של "ישראל דיגיטלית", סגן יו"ר BNI - הרצליה פיתוח ומרצה ב-"האקדמיה" ו-"האקדמיה לעסקים". דניאל נותן ערך מוסף שיווקי וחשיבה פורצת דרך לעסקים שאיתם אנחנו עובדים ומקפיד על קונספט שיווקי ותכנון שיווקי נכון בכל פרויקט.

מתן אליהו שולץ

סמנכ"ל שיווק


מתן אליהו שולץ חי ונושם את עולמות הדיגיטל, עם רקע של שנים רבות בפיתוח ושיווק אפליקציות לעסקים מכל הסוגים בארץ ועבודה עם עסקים מובילים במשק, מתן מביא את התובנות של מה גורם לעסקים להצליח בדיגיטל.

נועם תמרי וקסר

שיווק וקשרי לקוחות


נועם תמרי וקסר הוא מומחה שיווק ומכירות עם מעל 20 שנות ניסיון, הוביל את מערך השיווק של Oracle בישראל, ומרצה בתחום באוניברסיטאות ומכללות ברחבי הארץ. נועם מביא את הערך המוסף שלו בתחום השיווקי באהבה רבה על מנת להביא עסקים להצלחה.

ירדן טל

מעצבת גרפית / ובמאסטרית


ירדן היא מעצבת גרפית מוכשרת, אשר מביאה יצירתיות וייחודיות לכל פרויקט, ברמה הגבוהה והמוקפדת ביותר, מתוך הבנה מעמיקה של עיצוב לאינטרנט.
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.