בניית אתרים

בניית אתרים זוהי האמנות והמלאכה של הקמת נכס אפקטיבי באינטרנט שמייצג את העסק. זוהי פעולה שאינה פשוטה, ומלאה בפרטים קטנים וחשיבה מעמיקה בכל פרט - כי ביחד הם יוצרים את הרושם, לטוב או לרע.

לאתר יש כוח עצום להציג עסק כקטן, כגדול, כאיכותי או כנחות - והכל לפי הנראות. אתר איכותי הוא גם מבסס את העסק, מושך אותו למעלה, מאפשר לו לשווק את עצמו טוב יותר, מאפשר לו להתקדם היטב בגוגל על ידי תשתית קידום אתרים, ואפילו מאפשר לסנן קהלי יעד, למשוך את הפניות הרלוונטיות והטובות יותר עבור העסק, ולצמצם את הפניות הלא רלוונטיות.

כל הדברים אלו בכוחו של אתר לעשות, ובכך נעוץ ההבדל בין אתר שיווקי, אפקטיבי, איכותי ומקדם לעסק, לבין אתר סתמי ופשוט.

תכירו את הלקוחות שלנו, ותראו מה מבדיל אותנו מחברות בניית אתרים אחרות.

עיצוב אתרים

אתרים מעוצבים הם מכוניות הפאר של עולם האינטרנט. זהו ניקור העיניים, הניצוצות, אפקט ה"וואו", והנראות הבלתי מתפשרת של אתר מסוגנן ומעוצב עם ליווי צמוד של סטודיו לגרפיקה.

כאשר נרצה לשדר פאר, יוקרה, איכות, רמה גבוהה - עלינו להביא את התותחים הכבדים, ואלו הם המעצבים הגרפיים, בעלי הכשרון, היכולת לייצר אמנטים ושילובים ויזואליים ייחודיים ומרשימים, והאפשרות לקחת ולשדרג משמעותית את מה שהעין רואה, ומה שהלקוח הפוטנציאלי תופס אודות העסק המוצג.

בכוחו של המעצב הגרפי לשדרג משמעותית את נראות האתר, על ידי בנייה ושיבוץ של אלמנטים, מאייקונים ועד רקעים, מטקסטורות ועד אלמנטים מיוחדים ובאנרים מותאמים אישית - הכל במשיכה חופשית וכיד הדמיון של המעצב.

לכל אתר שאנחנו בונים ניתן לקחת את הליווי הצמוד של סטודיו משובח לגרפיקה.

בניית אתרים לתחומי מקצוע שונים

בניית אתרים לעורכי דין - בניית אתר לעורך דין, דורשת היכרות מעמיקה עם הצרכים הייחודיים של עורכי דין. אנחנו יודעים שלקוח יחפש את השם של עורך הדין באינטרנט (ויצפה למצוא אותו), והאתר של עורך הדין חייב לשדר מיומנות רבה ואמון. אנחנו מזמינים אתכם לקרוא מאמר על קידום עורכי דין באינטרנט.

בניית אתרים לאדריכלים - אדריכל מצויין יודע שהדבר הראשון שקונים ממנו זה את התחושה האסטטית שהוא החללים שהוא יוצר משדרים. זה מה שמבדיל אדריכל ברמה גבוהה לאדריכל בינוני. אנחנו יודעים לבחור את התמונות הנכונות של אדריכלים, בכדי להציג את היצרות שלהם באופן הכי יפה.

מערכת וורדפרס

אנחנו מבססים את אתרי החנויות והתדמית שלנו על מערכת וורדפרס. זוהי המערכת הנפוצה בעולם בשימוש לאתרים, עם תמיכה של קהילה בינלאומית ענקית. בא לכם להכיר את וורדפרס קצת יותר? הסברנו את היתרונות השונים של בניית אתר במערכת וורדפרס עבורכם.

עושים את המיטב, תמיד

בניית כל אתר עבורנו זהו פרוייקט ייחודי בפני עצמו, וכל בניית אתר דורשת את מלוא תשומת הלב שלנו. האתר נבנה לפי אפיון מסודר, והצרכים הייחודיים של הלקוח מתוך ראייה כוללת של המצב השיווקי שלו, והתוכנית העסקית.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.