בניית אתרים לעסקים מתחילה כאן

כל עסק, בשלב שונה בחייו, צריך אתר באינטרנט. כיום, העולם העסקי מתנהל אונליין ביתר שאת! כמעט כל הלקוחות שלכם משוטטים ברחבי הרשת, לפעמים עשרות פעמים במהלך יום נתון. למעשה, אפשר לומר די בבטחה שכולנו הפכנו למכורי-אינטרנט:

 • פייסבוק, טוויטר ומדיה חברתית
 • סרטוני יוטיוב ואתרים אחרים
 • רכישות אונליין – eCommerce וחנויות שונות
 • מנועי חיפוש, שוטטות כללית

כולם נמצאים באינטרנט, וזו מזמן כבר זירה עסקית תוססת ומבעבעת. אתם באמת רוצים לקחת את הסיכון ולפספס את אחד מאפיקי השיווק הפעילים ביותר כיום? סביר להניח שלא. אבל מה זה אומר? מה עושים עכשיו? אם הגעתם לנקודה הזו, סימן שאתם מנסים לפענח מה בעצם אתר אינטרנט עסקי אמור לעשות.

יש עסקים אשר מגיעים לחשיבה הזו בתחילת דרכם, יש כאלו אשר דווקא בשלב מאוחר יחסית במחזור חייהם. כך או כך, כדאי שתדעו – הלקוחות לא מחכים לכם הרבה. הם כבר פועלים באינטרנט, וככל שתקדימו לפגוש אותם כך עדיף לכם. זה לא אומר שלא צריך לעשות את זה חכם…

בניית אתרים לעסקים: לפני שמתחילים עושים סטופ ומתכננים!

אתרים לעסקים

אתרים לעסקים

לבנות אתר באינטרנט זה לא דבר פשוט, ובמיוחד לא אם זו הפעם הראשונה שאתם עושים את זה. דעו שזה תהליך, וכמו כל תהליך – לומדים לאורך הדרך מהטעויות. זה רק עניין של זמן עד שמוצאים את הנוסחה הנכונה, וגם אם טעיתם פעם או פעמיים, זה לא אומר שבפעם השלישית זה לא יעבוד.

ברגע שעסק מבין כי הוא צריך אתר מתחיל האתגר האמתי: איך עושים את זה בפועל? מה צריך לדעת? ואיך עושים את זה בדרך הטובה ביותר? אין תשובה אחת נכונה, והרבה פעמים זה מאוד תלוי באופן הסובייקטיבי שבו בוחנים את העניין.

גם לנו, ב-all internet, יש את האופן שבו אנחנו מסתכלים בו על שוק האתרים העסקיים באינטרנט – ואנחנו לא מסתירים, אלא אומרים זאת בגלוי כפי שמיד תראו. לכן חשוב שתעצרו לבחון את הדברים מנקודת מבטכם, למדו את האופציות הנצבות מולכם ואל תהססו לשאול את השאלות הקשות. בתמורה, אנחנו מבטיחים לדבר אתכם בכנות ובגובה העיניים (כפי שתראו לאורך המאמר).

אם כן, במאמר זה נסקור היבטים שונים הקשורים בבניית אתרים לעסקים. חלקם יהיו מאוד רלוונטיים לכם, חלקם אולי קצת פחות. אם משהו אינו מתאים לצרכים שלכם, פשוט דלגו לתת-הכותרת הבאה, אין צורך להתמקד במה שלא רלוונטי לעסק שלכם.

בניית אתרים לעסקים: אתר זו פונקציה שיווקית – מתחילים במטרה והיעדים

כשניגשים לנושא של בניית אתרים לעסקים, השאלה הראשונה עבורנו היא מה ההבדל בין אתרים עסקיים לאתרים אחרים? האם התכנון נראה שונה, הביצוע, אולי האפיון? מה לגבי המטרות? היעדים? אופן העבודה?

ההתמחות שלנו ב-all internet, היא בכך שאנו מסתכלים על עולם העסקים ובניית האתרים בעיניים שיווקיות. במילים אחרות, אנחנו ניגשים לשאלות שכרגע העלנו מתוך זווית הראייה השיווקית. עבורנו, אתר הוא פונקציה מתוך מכלול עסקי שלם, ולהתייחס אליו בתור יחידה נפרדת המנותקת מהעסק זו טעות. לכן, אתר צריך לשרת את העסק יותר מכל מהבחינה השיווקית (אפילו אם מדובר באתר מכירתי כמו חנות אינטרנטית).

קשה להסביר על רגל אחת מדוע אנו חושבים כך, ומי שעוקב אחרינו ואחר הפרסומים שלנו מספיק זמן יקבל מענה מקיף מאוד בנושא. אבל אפשר לומר בגדול שכאשר השיווק נכון – מגיעים לעסק הלקוחות הנכונים, שמבקשים את הדברים הנכונים. וזה בדיוק מה שכל עסק רוצה.

לכן, כשלקוח מדבר אתנו על בניית אתר לעסק שלו, אנחנו קודם כל שואלים שאלות אסטרטגיות:

 • מה היעדים של האתר? איך הם מתקשרים עם יעדי השיווק של העסק?
 • מהן מטרות האתר? האם אפשר להציג אותן באופן כמותי/מדיד?
 • מיהו קהל היעד? איך הוא נראה? איך הוא מתנהג? האם יש אפיון התנהגות שלו באינטרנט?
 • אלו עוד מערכות שיווקיות/מכירתיות אמורות לתקשר עם האתר? להתממשק אליו? לעבוד עמו?

אתר שעושה עבודה לא רק צריך להיראות טוב. נראות זה חשוב, ועוד ניגע בזה בהמשך תחת הנושא של עיצוב אתרים, אבל יש עוד אספקטים חשובים לתכנון באתרים עסקיים. הבעיה היא שכשמתכננים את האתר לא נכון, לעשות בו שינויים אחר כך יכולה להיות משימה מורכבת עד מוגבלת ביותר. במקרים החריפים יותר, יכול להיות ותצטרכו לבנות אתר חדש לחלוטין.

עוד על ההבדל בין אתר עסקי לאתרים אחרים תוכלו לקרוא כאן: ההבדל בין אתר לעסק לבין כל אתר אחר>>

בניית אתרים לעסקים: "הנה קם אדם בבוקר ורוצה אתר תדמית…"

איך אומרים, אם היינו מקבלים שקל על כל פעם שלקוח אמר לנו "אני רוצה אתר תדמית לעסק שלי", אז יש מצב שהייתם מדברים אתנו על חוף באיי שייסל על קוקטייל אננס.

אתר תדמית זו מילת קוד שבוני אתרים מפענחים לרוב כ–"תעשו מה שאתם רוצים". וזו בעיה, הבטחנו את האמת – אז הנה היא, ואתם כלקוחות חייבים להיות מודעים אליה כשאתם ניגשים לחברה לבניית אתרים לעסקים. אז בעצם, מה זה אומר אתר תדמית? מה הוא כולל? מה מבדיל אותו מכל אתר עסקי אחר שהוא לא חנות אינטרנט? אם תנסו לענות על השאלות הללו, תגלו שזה לא כל כך פשוט…

כשמסתכלים במבט שיווקי – אתר תדמיתי הוא למעשה כל אתר שמצליח "למכור" את העסק שלכם ללקוחות פוטנציאליים. אבל מה זה אומר מבחינה פרקטית? שצריך להגדיר בדיוק מה זה אומר "למכור" ללקוחות שלכם. במילים אחרות, שאם לא מבינים היטב כיצד האתר אמור לשרת אתכם מבחינה שיווקית, אז סביר להניח שתקבלו אתר יפה שלא יעשה יותר מידי מבחינה עסקית.

נסו לענות רגע בכנות – כמה פעמים באמת קראתם את הפרופיל, או את התוכן שמציגה חברה כלשהי באינטרנט? סביר להניח שמעט מאוד אם בכלל. זאת מאחר ורוב האנשים פשוט לא טורחים, בטח שלא בהחלטה הראשונית האם לפנות לחברה הזו או לא.

אתר תדמית טוב יכול לעשות עבודה נפלאה לעסק, אבל רק אם יודעים לענות על הנושאים המורכבים של:

 • מי הלקוחות שמחפשים אותי באינטרנט, ומדוע דווקא שם?
 • מדוע הלקוחות שלי באים אלי? מה מדבר אליהם?
 • מה היתרונות שלי, ואיך הכי נכון להציג אותם?
 • מהי מערכת השיווק המקדימה והעוקבת ללקוחות שמגיעים לאתר שלי?
 • כיצד אני שומר על קשר עם הלקוחות שלי? איך זה מתקשר לאתר?

שימו לב, כל השאלות הללו מתייחסות למעשה לשיווק. במילים אחרות, אתר תדמית הוא אתר שיווקי לכל דבר. להתייחס אליו כאל "אתר שמציג את הפרופיל שלי וזהו", רוב הפעמים (לא תמיד אבל כמעט תמיד) זו פשוט טעות.

עוד על אתרי תדמית תוכלו לקרוא כאן:בניית אתר תדמיתי – למה בעצם?>>

בניית אתרים לעסקים: תמונת המראה לאתר תדמית היא אתר מכירה

חנויות אינטרנט, או אתרי eCommerce, נועדו להציע שירותים או מוצרים בתשלום דרך האינטרנט. בשנים האחרונות, הוכיחה הרשת את כוחה האדיר בתור מרחב מסחר משמעותי, כאשר אחוזים ניכרים מהגולשים לחנויות ברשת גם ביצעו רכישה דרך אותם אתרים.

אם יש לכם חנות, או בית עסק אשר מציע שירותים, אין סיבה שלא תוכלו להציע את מרכולתכם אונליין. אבל זה רק קצה המזלג, כי גם אם אתם רוצים למכור את השירותים או המוצרים שלכם באינטרנט, זה לא אומר שאתם לא יכולים לנצל את הבמה כדאי לקדם את העסק שלכם מבחינה שיווקית. ובנושא זה ישנה טעות נפוצה – עסקים רבים חושבים שיותר לקוחות קונים אומר שיווק יותר טוב. אז זהו שלא בדיוק…

שיווק ומכירות זה לא אותו הדבר, אפילו אם הם שני צדדים של אותה המטבע! כשמישהו קונה אצלכם, זה לא אומר ש:

 1. הוא יודע איפה הוא קנה…
 2. הוא יחזור לקנות פעם נוספת…
 3. אכפת לו בכלל מהקיום שלכם בתור בית עסק…
 4. הוא בכלל זוכר איפה החנות שלכם נמצאת…

לפעמים לקוחות מסוימים קונים אצלכם מטעמי-נוחות, או כי זה מוצר גנרי, או כי פשוט הייתם שם ברגע הנכון. אבל המיתוג שלכם, התדמית, האיכות העסקית שלכם – פשוט פסחו מעליהם. במילים פשוטות, זה שבית העסק שלכם מכר מוצר, לא בהכרח אומר שייצרתם לקוח נאמן או אכפתי!

עם השיווק הנכון, הלקוחות שלכם לא רק קונים מוצר, הם למעשה קונים חוויה שלמה. הם לא רק באים לקנות כי אתם הדלת הראשונה ליד הבית שלהם, הם קונים כי בא להם לבוא לקנות דווקא אצלכם – לפעמים אפילו אם המחיר שלכם יקר מאשר אצל המתחרים. עד כדי כך חשוב ללקוחות החוויה, האיכות או התחושה, שהם אוהבים או נהנים לבוא אליכם. וזה כל כך חשוב.

אם אתם חושבים שזה תקף רק לחנות הפיזית שלכם – אתם טועים. זה תקף לאתר אינטרנט שלכם בדיוק באותה מידה, אם לא יותר. למה יותר? כי באתר שלכם אין את הממד האנושי, את המוכר/ת שמלווים את הלקוח בקנייה. באתר שלכם זה הלקוח לבדו, מול מחשב. וברגע שמשעמם לו הוא פשוט לוחץ על כפתור והוא מחוץ לאתר.

עוד על אתרים לחנויות מקצועיות תוכלו לקרוא כאן: בניית אתרים לעסק עם מוצרים מקצועיים >>

בניית אתרים לעסקים: גם חברות סטארטאפ צריכות פתרונות יעילים!

משימה שיווקית

משימה שיווקית

יש לא מעט חברות הסטארטאפ שצריכות אתר למיזם שלהן. יכולות להיות לכך שלל סיבות:

 • להציג את המיזם בפני משקיעים פוטנציאליים
 • לשווק את המיזם לגורמים שונים
 • לאפשר לקרנות השקעות או גורמי השקעה שונים לקבל את המידע הנדרש על החברה
 • לגייס ספקים או עובדים למיזם הסטארטאפ

אם אתם חברת סטארטאפ שצריכה אתר, אל תטעו כלל וכלל – המטרה היא בסופו של דבר שיווקית לחלוטין. בין אם להציג את החברה בפני גורמים שונים לצרכי תדמית, גיוס עובדים, גיוס ספקים, גיוס משקיעים או גורמים אחרים – המשמעות היא אתר אשר צריך לעשות עבודה שיווקית בפועל.

אז איך מוצאים את הקו העדין שבין תקציב, צרכים שיווקיים ויכולות ההצגה המוגבלות של סטארטאפים? מתחילים בתכנון ואפיון מדויקים של האתר, על פי הדרישות הספציפיות שלכם. בשביל כך צריך בעלי מקצוע שנושמים שיווק ובניית אתרים, ויודעים איך לעבוד עם העולם המורכב של סטארטאפים.

עוד על בניית אתרים לחברות סטארטאפ תוכלו לקרוא כאן: בניית אתרים לסטארטאפים>>

בניית אתרים לעסקים: אז מה עדיף, אתר מוכן מראש או אתר מעוצב?

זו נשמעת כמו שאלה קלישאתית, אבל זו לא. עסקים רבים בוחרים באתר מוכן מראש, ולפעמים מבלי לדעת על כך דבר. זה בדרך כלל קורה כאשר השיקול העיקרי הוא תקציב מוגבל, ואז מגיעה הצעה שנשמעת פנטסטי יחסית לשוק. יש משפט שאומר – "אין לי מספיק כסף כדי לקנות בזול…"

האמת היא שעבור רוב העסקים אתר האינטרנט אינו ההוצאה המשמעותית ביותר במחזור העסקי, אפילו לא השנתי! כן, אתר יכול להיות הוצאה כבדה, אף אחד לא מזלזל בכך. אבל בפועל, אתר צריך לדאוג להגדלת העסק שלכם. אם המטרה הזו לא ניצבת באופן ברור לאורך כל התהליך – אולי עדיף לשקול שלא לבנות אתר.

אצלנו באול אינטרנט, לא אוהבים אתרים שלא מתאימים לצרכי הלקוחות שלנו. כמו שאמרנו – אתר צריך לשווק, למכור, לעשות עבודה עסקית. בשביל לעשות זאת, הוא צריך להיות מכוון למקומות הנכונים ובנוי בהתאמה אישית. במילים אחרות, התפקיד של אתר הוא לא רק להיות יפה ואסטטי אלא לעשות עבודה בפועל, וזו משימה ממש לא פשוטה.

לכן, אנחנו תמיד נעדיף אתר מעוצב על פני אתר מוכן מראש. אנחנו תמיד נעדיף אתר אשר מותאם אישית, על פני אתר אשר אתם מקבלים קומפלט ותתמודדו, כמו שאומרים. אנחנו תמיד נעדיף אתר שמתאים ליעדים הספציפיים של העסק שלכם, מאשר כזה אשר תצטרכו "לקווצ'ץ'" את היעדים שיתאימו למגבלות האתר. הפער בעלות האתר יכול להיות משמעותי, אבל בטווח של 1-3 שנים קדימה מבחינת תוצאות עסקיות? בכלל אין מה להשוות.

עוד על החשיבות של אתרי אינטרנט מעוצבים תוכלו לקרוא כאן: היתרונות העסקיים של אתרי אינטרנט מעוצבים>>

בניית אתרים לעסקים: יש גם פתרונות מהירים ויעילים!

לא כל אתר צריך להיות מבצע מורכב ובומבסטי. לפעמים צריך פתרון יעיל ונקודתי, כזה שיענה למטרות מאוד מוגדרות ויהיה מוכן לעבודה כמה שיותר מהר. זה יכול להיות אתר ש:

 • מציג מוצר או שירות מסוים
 • נועד לקדם יעד שיווקי מוגדר וספציפי
 • להציג פן או שירות מסוים בעסק
 • להציע הצעה מפתה או מידע חשוב ללקוח
 • ליידע או לעדכן בנושא מסוים
 • ועוד…

לפעמים גם בונים אתר כזה לעסק עם מגבלות תקציביות. זה לא אופטימלי, זה נכון, אבל זה עדיף על פני חוסר נוכחות ברשת הדיגיטלית. ואם עושים את זה נכון, הוא גם יכול להיות מקפצה קטנה לאתר הבא. אם כשעושים אתרים קטנים (עם פוטנציאל להתרחב), שיש להם מטרות מאוד ברורות – כדאי לעשות את זה בצורה מקצועית ואיכותית, כזו שתסתכל גם לשלב הבא בעתיד.

אם אתם מחפשים פתרון כזה, אז דעו שב-all internet אנחנו תמיד חושבים צעד אחד קדימה. לכן פיתחנו מסלול מהיר, אשר מאפשר לכם להרים אתר מקצועי באוויר תוך עשרה ימי עבודה בלבד (בכפוף לתהליך עבודה מסודר כמובן). כן, זה אפשרי ויעיל מבחינה שיווקית, אם רק עושים את זה נכון!

עוד על אתרים פשוטים ומהירים תוכלו לקרוא כאן: "בניית אתרי אינטרנט בעשרה ימי עבודה >>

בניית אתרים לעסקים: כל אתר צריך להיות רספונסיבי… וזו ממש לא סיסמה!

רספונסיבי

רספונסיבי

הבעיה הגדולה של לקוחות אשר בונים אתר ראשון, היא שבאמת אין להם הרבה מידע לגבי הנושאים החשובים:

 • מה חשוב ומה לא? איך לתעדף?
 • על מה עדיף להוציא תקציבים (וכמה?)
 • על מה אפשר לוותר? על מה ממש לא כדאי לוותר?
 • מה יכול לעשות לכם נזקים משמעותיים אם לא יעשה נכון?
 • מה השלב הבא, לאחר שהאתר מוכן?
 • ומה בכלל האופציות שעומדות לפני?

אחת האופציות החשובות ביותר לאתר שלכם הוא רספונסיביות. זה נשמע כמו מילה גסה, ולא כל חברה כוללת את זה בהצעת המחיר שלה (וזו טעות חמורה!), אבל חשוב שתדעו שהיום כל אתר חייב להיות רספונסיבי. מה זה אומר?

Google ואתרי מידע אחרים, מספרים לנו כי בכל רגע נתון כמעט הרוב המוחלט של הגולשים עושים זאת ממכשיר נייד. כמעט ואף אחד לא משתמש במחשב נייח יותר (רק לצרכים עסקיים אולי), והשימוש במחשב נייד נמוך בהרבה מאשר סמארטפון, למה? כי הרבה יותר פשוט לפתוח סמארטפון ולהתחיל להקליק.

במילים אחרות, אם אתם רוצים להגיע לכמה שיותר לקוחות, אתם חייבים שהאתר שלכם יותאם באופן מיטבי לכל מכשיר ומכשיר. אבל כאן רק מתחיל ההסבר, כי ישנן אופציות אחרות או שיקולים נוספים להכיר, למשל:

 • מדוע עדיף אתר רספונסיבי על אתר מותאם מובייל?
 • מה זה בעצם אומר אתר רספונסיבי? מבחינה תפעולית?
 • איך אתר רספונסיבי קשור ליעדים ומטרות שיווקיים?

התשובות לשאלות אלו ואחרות, יכולות להסביר לכם לא מעט על האתר שלכם וכיצד החשיבה השיווקית משפיעה מהותית על אופן בנייתו. זו בדיוק אחת הסיבות לכך שלפני שניגשים לבנות אתר, חשוב מאוד למפות את היעדים והמטרות העסקיים המהוות בסיס לעבודת האתר בפועל.

עוד על אתרים רספונסיביים תוכלו לקרוא כאן: בניית אתרים רספונסיביים זו משימה שיווקית >>

בניית אתרים לעסקים: "קידום? מי צריך את זה בכלל…"

הנה אמת קטנה בשבילכם: רוב הלקוחות העסקיים שבאים לבנות אתר לא ממש מבינים את המשמעות של קידום, או הצורך הספציפי שלהם בתחום. איך זה קשור לבניית האתר? תתפלאו, אבל לקיחה בחשבון מראש של צרכי הקידום שלכם יכולה לשנות את התמונה לחלוטין…

כמעט כל אתר עסקי עובר דרך מכבש הקידום באופן זה או אחר. פעמים רבות אלו ניסויים קטנים שלא ממש מצליחים, ופעמים אחרות זו התחלה של עבודה שיווקית ארוכת טווח ומניבת פירות. בשביל להתחיל ולהתעסק בשאלה הזו של קידום אתרים, כדאי קודם להבין משהו על מה מדובר בכלל. אז על קצה המזלג:

קידום אורגני מתייחס לסיטואציה שבה האתר שלכם מתקדם במעלה המספרים של Google, עד שהוא מגיע למקומות הראשונים. הרעיון הוא פשוט: כשלקוח מחפש מושג מסוים אשר קשור לעסק שלכם, אתם רוצים להיות התוצאה הראשונה בגוגל. למה? כי זה האתר אשר אליו רוב המחפשים ייכנסו. קידום אורגני היא עבודה לטווח הרחוק, ולוקח חודשים עד שרואים תוצאות משמעותיות.

קידום ממומן מתייחס לפעולות פרסום למעשה, אשר מציבות פרסומות או מודעות לעסק שלכם במקומות אסטרטגיים ברחבי הרשת. רוב הפעמים הכוונה היא לגוגל, ואז הכוונה שכל מי שמחפש מושג מסוים יקבל פרסומת לאתר או מוצר/שירות שלכם. אבל לפעמים קידום ממומן מתבצע מחוץ לגוגל, באתרים כמו פייסבוק, אתרי חדשות, פורטלים, וכדומה. קידום ממומן היא עבודה קצרת מועד, מאחר וברגע שמפסיקים לממן את הפרסומות – הן נעלמות.

אם בונים את האתר שלכם בהתאמה לצרכים הקידומיים שלכם, אפשר למשל לדאוג למשל ש:

 • הקידוד של האתר יהיה יותר מותאם לעבודת קידום אורגני
 • מפת האתר תעשה על פי צרכים קידומיים
 • יהיו עמודים אשר יתכתבו עם פרסומים ממומנים
 • עמוד הבית יבנה על פי צרכי השיווק והקידום
 • אפשר לקחת בחשבון צרכים מאוחרים יותר, כמו מערכת לייצור דפי נחיתה.
 • אפשר יהיה לעשות התממשקות של מדיה חברתית והאתר (תורם לקידום).

ישנן הרבה פעולות אשר אפשר לקחת אותן בחשבון מראש וישפיעו על הקידום שלכם. וגם אפשר לחסוך באופן זה על כל מיני עבודות נוספות שיופיעו בהמשך, מערכות התממשקות וכדומה.

עוד על בניית אתרים מותאמים לעבודת קידום תוכלו לקרוא כאן: בניית אתר שמתקדם בגוגל >>

בניית אתרים לעסקים: הצעד הראשון להצלחה – בוחרים את החברה הנכונה!

גם אם לא תבחרו לעבוד עם הצוות שלנו ב-all internet, וזה לגיטימי לחלוטין, עדיין חשוב לבחור בחברה המתאימה ביותר לצרכים והראש שלכם. בניית אתרים לעסקים אינו עניין פשוט, ואם לא ניגשים לעבודה הזו בראש מקצועי, ראייה שיווקית והתכווננות ללקוח והצרכים הספציפיים שלו – זו כבר בעיה.

ישנן כמה זוויות שחשוב לבחון כאשר אתם ניגשים לבחור חברה לבניית אתרים:

 • מהו הידע המקצועי והניסיון שלה בתחום?
 • מהו התהליך המוצע לכם, מה כולל האתר?
 • האם היא בנתה או יש לה ניסיון באתרים כמו שלכם?
 • האם אתם אוהבים את העבודות שלה?
 • האם מי שהולך לבנות לכם את האתר גם עבד על פרויקטים אחרים שאהבתם אצל החברה?
 • מה הניסיון שלה בבניית אתרים מבחינה שיווקית? האם היא מבינה את היעדים שלכם לאתר?

חברה לבניית אתרים אשר יודעת לגעת בזווית השיווקית יכולה לשנות עבורכם את התמונה באופן ניכר, ולתרום משמעותית לתכנון והאפיון של האתר שלכם. אבל זה לא מסתכם רק בכך, חשוב גם לבחור בחברה שעושה עבודה מקצועית, כזו אשר תוביל לתוצאות איכותיות אשר ייטיבו עם הצרכים העסקיים שלכם. בניית אתר יכול להיות תהליך מעיק ומורכב, אתם חייבים מקצוענים לצדכם!

עוד כל כיצד לבחור חברה לבניית אתרים תוכלו לקרוא כאן: כך בוחרים חברה לבניית אתרים>>

בניית אתרים אינו עניין פשוט, במיוחד אם אתם רוצים להוציא את התוצאות העסקיות הטובות ביותר שאפשר מהתוצר ברשת. בעזרת בעלי מקצוע מיומנים, ניסיון עשיר בבניית אתרים שיווקיים והבנה מעמיקה של הלקוחות וצרכיהם, אנחנו ב-all internet יודעים כיצד לאפיין ולבנות את האתר המותאם ביותר לצרכים שלכם. אנחנו תמיד כאן לשירותכם

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.