בניית אתרים לעסקים קטנים – זוהי אומנות של הצלחה במכה אחת

התקציב לוחץ, הלו"ז דוחק, אבל דבר אחד ברור מעבר לכל ספק – אתם חייבים להשיג תוצאות ומהר. כן, זו אכן בעיה שעסקים רבים נתקלים בה בשוטף, ובכל זאת אנחנו יודעים היום שעסק בלי אתר פשוט לא מופיע על המפה העסקית. אז מה אפשר לעשות, ואיך אפשר לעשות את זה נכון, מהר וביעילות הגבוהה ביותר כדי שתהליך בניית אתרים לעסקים קטנים תעשה את העבודה שהם צריכים?

בניית אתרים לעסקים קטנים – שימו את המטרה לנגד עיניכם: שיווק לעסק קטן

כן, זה בדיוק מה שאנחנו אומרים – המטרה והתוצאה שאתם שואפים אליה זה הדבר היחידי שחשוב בשיקול הכללי שלכם על אתר. אולי כדאי שנפרט ונסביר.

עסק קטן שרוצה להקים אתר (אתר תדמית, אתר מכירתי, חנות אינטרנטית – זה תקף לכולם), מחפש תמיד את פתרון שמתאים לתקציב שלו. הבעיה היא שעבור עסק קטן התקציב הוא מאוד נמוך, ולרוב לקוחות חוטאים בכך שהם חושבים שהפתרון הזול ביותר או הקולע בול לתקציב הוא הפתרון הנכון. התשובה היא לא בהכרח, וצריך לבחון כל הצעה על פי המטרה שלכם.

אתר אינטרנט צריך לשרת מטרה, הוא צריך להיות יעיל, שימושי, מכירתי, שיווקי, ומניע לפעולה גם אם מדובר באתרי תדמית. אתר שאינו עונה על הדרישות הללו, פשוט לא עושה את העבודה. ואם הוא לא עושה את העבודה, מה הטעם להוציא עליו אפילו רבע מהעלות הרלוונטית? לכן השיקול הראשון שצריך לעמוד לנגד עיניכם הוא לא "כמה זה יעלה לי", אלא "כמה יעלה לי להשיג את המטרה שלי". ובל נטעה, המטרה היא תמיד שיווקית.

בניית אתרים לעסקים קטנים עם חברה שמדברת שיווק

אם המטרה היא תמיד שיווקית, או במילים אחרות – נועדה לשכנע את הצד השני להתקשר אתכם עסקית, אז גם בניית האתר שלכם צריכה להיות מתוך חשיבה אסטרטגית שיווקית. אפילו אם מדובר באתר תדמיתי, בניית אתרים לעסקים קטנים חייבת להיות מתוך זווית ראייה שיווקית בראש ובראשונה. פשוט אין לכם את התקציב לשחק ולהתנסות, כך שעל הפעם הראשונה האתר צריך לקלוע קרוב ככל הניתן לשאיפות שלכם.

אם מסתכלים על אתר דרך חשיבה של שיווק לעסק קטן, פתאום דברים נכנסים לפרופורציות ולסדר הנכון. ברור לפתע איך לעצב את תיבות הפניות, להשאיר מקום לסליידרים מניעים לפעולה, לכוון את הלקוח בגלישה שלו באתר אל עבר המטרה בצורה חלקה ומהירה (ולא פחות משכנעת!). במילים אחרות, השאלות שעומדות לנגד עינינו אינן בנוגע לתשתית או התכנות, אלא על האופן שבו האתר אמור לתקשר עם הלקוח ולהניע אותו.

בניית אתרים לעסקים קטנים חייבת לבוא מהזווית השיווקית, אחרת אנחנו מפספסים את המטרה לשמה אנחנו התחלנו במלאכת הקמת האתר שלנו.

אתר לעסק קטן שבנוי לתהליך שיווק באינטרנט

ברור מעבר לכל ספק שהאתר צריך להיות מוכן לפעילות שיווקית, מה שאומר מספר דברים:

  • האתר צריך להיות אופטימלי לעבודת קידום אורגני וגם קידום ממומן
  • צריכה להיות תשתית נוחה בצד הניהול להעלאת סליידרים, תמונות, מאמרים, וכדומה
  • סביר להניח שהאתר יצטרך לפעול עם המדיה החברתית (עסק קטן לרוב פעיל בזירות הללו)
  • ההמרה ללידים (השארת פרטי קשר של הלקוח או רכישה) חייבת להיות מהירה ויעילה
  • כנראה שבשלב מהיר יחסית העסק הקטן ירצה לדוור ניוזלטר ורצוי שהאתר יתקשר עם ממשק זה מראש
  • מערך ניהול דפי נחיתה תמיד חשוב לאתרים קטנים
  • לעצב את התוכן באתר על פי גישה שיווקית שמתאימה לעסק קטן
  • המסרים השיווקיים יהיו רלוונטיים בו לעסק
  • אינטראקטיביות, רספונסיביות והנעה לפעולה מהירים
  • עיצוב האתר יהיה מתאים לקהל היעד שלו וידבר אליו

אם אתם מחפשים חברת בניית אתרים לעסקים קטנים, אתם למעשה מחפשים חברה שנושמת שיווק ומכירה את השוק שלכם מבפנים ומבחוץ. תכנות האתר זה עניין טכני, אך התלבושת שהאתר לובש – המראה, זה כבר עניין של שיווק ומקצוענות. אל תתפשרו על האתר שלכם, לטווח הארוך הוא ישתלם הרבה יותר, וזו עובדה.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.