מזווית שיווקית: בניית אתרים ופתרונות דיגיטליים

מזווית שיווקית: בניית אתרים ופתרונות דיגיטליים

במאמר אחר ("שמעתם עלינו? נעים להכיר, חברה לבניית אתרים – all internet") סיפרנו לכם על החשיבות בבחירת חברה לבניית אתרים שיודעת את העבודה שלה. גם הסברנו מדוע אנחנו מאמינים בגישה שיווקית בכל הנוגע לבניית אתרים לעסקים, ומדוע זה חשוב לקחת זאת בחשבון כבר מהשלבים הראשונים של התכנון.

כעת, רצינו להתמקד בנושא מצומצם יותר בתחום – פתרונות דיגיטליים, ואיך זה קשור לבניית אתרים. אז כן, פתרונות דיגיטליים זה לא בדיוק אותו הדבר כמו לדבר על בניית אתרים. זאת אומרת, זו גישה מסוימת לנושא של בניית אתרים, אבל גם לעבודה באופן כללי הקשורה בין שיווק ודיגיטל.

חברה לבניית אתרים – כך נראה פתרון דיגיטלי!

עבורנו, פתרונות דיגיטליים זה למעשה שם קוד לבחינה מאוד מעמיקה ומקיפה של עבודת שיווק ברשת.

קחו סיטואציה בעייתית, למשל – חברה המציעה שירות לקהל לקוחות מאוד מצומצם. זו בעיה, אפילו בעיה אמתית, מאחר והאתר לא ממש מתפקד לצרכים שיווקיים נרחבים. יותר מזה, בעצם יכולות השיווק מצומצמות מאוד, ורוב הפתרונות הדיגיטליים נשענים על שיווק יחסית נרחב. קחו למשל את גוגל, קידום ממומן פחות אפקטיבי (וגם יותר יקר לפעמים) לקהל יעד של מאות עד אלפי אנשים. ונשאלת השאלה בנוגע לרווחיות, עד כמה זה באמת משתלם לי.

כאן אנחנו נכנסים, עם רעיונות שיווק מותאמים לכם והצרכים שלכם. או במילים אחרות – אנחנו תופרים פתרונות דיגיטליים למצב השיווקי שלכם, ודואגים שהאתר שלכם יתפקד בהתאמה כבר מהרגע הראשון. אם שיטת הפרסום העיקרית שלכם היא סביב מידע או דיוור, אז חשוב שהאתר שלכם יזמין את הלקוחות להירשם, לא לפספס אף אחד. לעדכן, לרענן, ליידע, לסקרן – האתר שלכם חייב להיות ייחודי!

זוהי עבודה שונה לחלוטין מאתר אשר מטרתו היא לגעת בקהל רחב, עם חשיפה מאסיבית. הפעולות בתוך האתר שונות, ההתנהלות באתר שונה, הציפיות מהאתר ותוכנו שונות – זו עבודה שיווקית אחרת לגמרי. האם שני אתרים כאלו צריכים להיראות אותו הדבר? כנראה שלא, אבל בשביל זה צריך חשיבה שיווקית מעמיקה בבניית אתרים.

בניית אתרים ופתרונות דיגיטליים מתקדמים – שילוב פרקטיקות מנצחות

מזויות שיווקית בניית אתרים ופתרונות דיגיטלים

מזויות שיווקית בניית אתרים ופתרונות דיגיטלים

כאשר ניגשים לבניית אתרים לעסקים מתוך התובנה כי ישנם צרכים שיווקיים ללקוחות שצריכים מענה, פתאום צריך לבחון את האופנים הדיגיטליים של העבודה עם האתר:

  • מה הפונקציונליות שלו? כיצד היא עובדת?
  • איך הלקוח נפגש עם האתר, ומה מצופה ממנו לעשות?
  • כיצד אפשר לסקרן את הלקוחות באופן הטוב ביותר?
  • מהי המרה באתר כזה?

שאלות אלו, ועוד רבות אחרות, מתחילות להכווין אותנו לעבר פתרונות דיגיטליים ייעודיים לכם. למשל, האם אפשר להשתמש בפלאגאין או מסוים או צריך להמציא משהו מותאם אישית לכם. לפעמים צריך ממש לחשוב מחות לקופסה, להפתיע ולחדש – זה ממש לא פשוט בתחום של בניית אתרים.

בניית אתרים ופתרונות דיגיטליים מתקדמים – – ככה מנצחים

אתם רוצים להיות מובילים בתחומכם? צריך לגשת לדברים בראש חדשני ורענן. בניית אתרים לעסקים יכולה להיות מתוך גישת ה-"בוא נעשה אתר ממש יפה", או "שיגרום לאנשים להגיד וואו!", או אולי יותר חשוב – "מה יביא לי את התוצאות שאני צריך?". אנחנו מעדיפים את החשיבה על פתרונות, את הגישה האחרונה. אנחנו מעדיפים אתגר טוב, שיובילו אותנו לתוצאות אחרות לחלוטין, מאשר להשתבלן סביב אתר יפה ואסתטי שלא ממיר.

אם אתם מחפשים בניית אתרים עם פתרונות דיגיטליים איכותיים, הגיע הזמן להרים את הטלפון ולקבוע פגישה. אול אינטרנט מתמחה בחשיבה מחוץ לקופסה בכל הנוגע לאתרים מקצועיים שיווקיים לעסקים. ישנם פתרונות רבים לצרכים שלכם, אך חשוב להתמקד ולהבין איך לפעול באופן המיטבי ביותר במרחב הדיגיטלי – בשביל זה אנחנו פה, יחד אתכם, לבנות את הפתרון המושלם בשבילכם.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.