למה אנחנו פה?

חברת all internet (ריבייב ג'נסיס בע"מ) קמה כדי להביא עסקים בישראל להצלחה ושגשוג באמצעות האינטרנט.

הצלחה עסקית בעידן הדיגיטלי

אנחנו מאמינים שיש בשוק עסקים מצוינים שיש להם הרבה ערך לתת וזה תפקידנו לעזור להם לשווק, לבנות נוכחות אינטרנט ברמה גבוהה ולהביא אותם להצלחה. עסקים אלו טובים מאוד במקצוע שלהם, אך לא מצליחים לייצור את הנוכחות והרושם הנכון בעידן הדיגיטלי אצל המתעניינים שבאים, בין אם דרך פרסום ובין אם פה לאוזן.

מה אנחנו עושים?

אנו מביאים עסקים להצלחה על ידי הקמת אתרים איכותיים ודפי נחיתה ממוקדים ושיווקיים, תוך אפיון מפורט הכולל תכנון שיווקי, כך שהעסק מוצג באופן ראוי ומרשים ויש לו בסיס חזק להמשך הקידום והשיווק. בנוסף אנחנו נותנים את כל שירותי הקידום (ממומן, גוגל, פייסבוק ועוד כל עסק וצרכיו), מעבירים הרצאות וסדנאות, ומייעצים לעסקים כדי לעזור ללקוחותינו לעשות שיווק אפקטיבי, בהתאמה לתקציב שלהם, ולבסס את הצלחתם באמצעות באינטרנט.

מי אנחנו?

דניאל לוריא, עוסק בבניית אתרים כבר 15 שנים, בא מתחום העיצוב הגרפי והאומנות. סיים תואר כפול בפיסיקה והנדסת חשמל מאוניברסיטת תל אביב עם התמחות במחשבים. דניאל הוא מנטור של מכללת רמת גן, ספק של "ישראל דיגיטלית", אחראי על הנוכחות באינטרנט בהרצליה פיתוח (BNI) ומומחה השיווק של חברת SellMoreGuru. העבודה במרכז העולם העסקי במשך שנים רבות הביאה אותו לתובנה ששיווק זו חולשה אצל רוב העסקים, ורוב הלקוחות יכולים להרוויח המון מחשיבה שיווקית מעבר להקמת אתר או קידום באינטרנט, שתמנף את העסק להצלחה ושגשוג.

הייחוד שלנו

הייחוד שלנו נעוץ בכך שאנחנו חברת אינטרנט ושיווק, לא עוד חברת אינטרנט. לכן בכל פרויקט כלול תכנון שיווקי כערך מוסף שמהווה מכפיל כוח לעסק. כדי להעשיר ולהעצים את הלקוחות שלנו, אנחנו מעבירים הרצאות וסדנאות על אינטרנט, קידום על כל סוגיו, וכמובן מציעים את כל שירותי הקידום וניהול נוכחות באינטרנט לפי צרכי הלקוח. אנו מפעילים את כל הידע וכל הכלים שלנו באינטרנט כדי להביא לעסק עוד פניות ועוד לקוחות.

מגוון השירותים שלנו

אתרים אפקטיביים ושיווקיים, המותאמים למובייל ולטאבלט (רספונסיביים), עם תשתית לקידום בגוגל, המציגים את העסק באופן ראוי ומרשים, כך – אתרי מיני-סייט, אתרי MASTER, ואתרי VIP (אתר מעוצב תפור אישית בליווי סטודיו לגרפיקה).

דפי נחיתה ממוקדים וקולעים, המיועדים להצגת שירות או מוצר מסוים, ומשתלבים היטב עם קמפיין ממומן בגוגל או בפייסבוק. דפי נחיתה יכולים להתאים לעסקים קטנים בתחילת דרכם כפתרון זמני עד שיחליטו להשתדרג ולהקים אתר אינטרנט, או כהצגה ממוקדת של מחלקה, שירות, או מוצר.

שיווק בפייסבוק, שיווק אורגני, ניהול יומיומי של הפייסבוק ליצירת עניין ובניית קהילה סביב המותג, תוך פעילות ענפה בקבוצות ופרסומים שוטפים בדף העסקי.

קידום אורגני מאסיבי בגוגל, שיווק אורגני בתוצאות הלא-ממומנות (אין עלות קליק) בביטויים רבים, כדי להביא תנועה משמעותית לאתר, בדרך כלל מדובר על כמה מאות עד כמה אלפי מבקרים בחודש.

קידום ממומן (פרסומות בגוגל / פייסבוק), שיווק ממומן בתוצאות החיפוש בגוגל, או בפייסבוק, על מנת להביא תנועת קליקים לאתר או לדף הנחיתה.

סדנאות והרצאות: "איך לקדם את אתרך בגוגל?", "לקבל תוצאות מקמפיין ממומן בגוגל", "איך להיות כוכב פייסבוק?", "כתיבה מעניינת ושיווקית לאינטרנט", ועוד.

שעות ייעוץ שיווקי: אנו מציעים שעות ייעוץ של המקדם שלנו לקידום בגוגל, של מומחית הפייסבוק שלנו, או ייעוץ שיווקי מערכתי לתכנון הפעילות באינטרנט, לפי הצורך של העסק. ניתן לקחת שעות ייעוץ על בסיס קבוע או מזדמן.

החזון

אנחנו בונים את עצמינו להיות מרכז פעילות והצלחה לעסקים, להיות החברה המובילה לבניית אתרים בארץ, שיודעת למנף את מלאכת בניית האתר או הקידום לעשייה עשירה ומשמעותית עבור העסקים שעובדים איתנו, כך שאנחנו מהווים עבורם מקפצה שיווקית להצלחה עסקית.

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.